Home
Skrab
Pure Skin
Pure Skin 1 Skrab për Fytyrë & 2 Maska për Pastrim të Fytyrës

Përshkrim

Sistem pastrues 2-në-1 me Detect Teknologjinë e cila ka Acid Salicik dhe Ekstrakt Natyral të Shegës. Skrabi bën piling, kurse maska pastron thellësisht poret; ndihmon në pastrimin e puçrrave të zeza dhe shenjave; e bën lëkurën mat. Përdoreni 1-2 herë në javë.
  1. Aplikoni skrabin në fytyrë të lagur, masazhoni butësisht, pastaj shpërlani dhe thani fytyrën. 2. Aplikoni maskën në tërë fytyrën, shmangni zonën rreth syve. Pritni 5 minuta dhe shpërlani. Përdoreni 1-2 herë në javë.

DETECT TEKNOLOGJIA ME ACID SALICIK

Detect Teknologjia me Acid Salicik ndikon në bakterie dhe kontrollon prodhimin e sebumit duke e bërë lëkurën pa shkëlqim, të pastër dhe të përsosur.


EKSTRAKTI NATYRAL I SHEGËS

Vetitë antioksidante të shegës ndihmojnë në pastrim dhe tonifikim, për pore të zvogëluara, lëkurë më të pastër dhe një çehre e cila duket e freskët dhe e shëndetshme.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, KAOLIN, CETYL ALCOHOL, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, C12-13 ALKYL LACTATE, PPG-5-LAURETH-5, GLYCERIN, BENTONITE, DIMETHICONE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, HYDRATED SILICA, XANTHAN GUM, SODIUM CHLORIDE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, TRIDECETH-9, PEG-5 ETHYLHEXANOATE, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, PHENOXYETHANOL, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SALICYLIC ACID, DISODIUM EDTA, MENTHOL, UNDECYLENOYL GLYCINE, ORYZA SATIVA EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, HORSERADISH PEROXIDASE, SUPEROXIDE DISMUTASE, +/-: CI 77891
Pure Skin offers targeted solutions for blemish-prone and oily skin. These products effectively prevent and target blemishes, blackheads, whiteheads and oily skin, while working to reduce the redness of blemish marks. They deliver clear beautiful skin with powerful ingredients like Salicylic Acid (BHA) and Gluconolactone (PHA) while kind to the skin.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.