Home
Kujdesi i duarve
Kujdesi i Trupit
32842 Spiced Citrus Krema për Duar

Përshkrim

Ekzotik, aromatik dhe gazmor, Koleksioni Ynë Spiced Citrus përfshinë kremën luksoze të duarve dhe kremën e trupit e aromatizuar me mandarinë, portokall dhe kanellë. Dhurata të përsosura për t'i zbukuruar të gjithëve periudhën e preferuar të vitit
AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETYL ALCOHOL, DIMETHICONE, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, CETEARETH-20, CARBOMER, PROPYLPARABEN, LIMONENE, STEARIC ACID, PARFUM, PALMITIC ACID, ISOPROPYL MYRISTATE, EUGENOL, SODIUM HYDROXIDE, CINNAMAL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, PHENOXYETHANOL, CI 15985, CI 15510

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.