Home
Sapun
Banjë & Dush
32843 Spiced Citrus Sapuni

Përshkrim

Ekzotik, aromatik dhe gazmor, Koleksioni Ynë Spiced Citrus përfshinë kremën luksoze të duarve dhe kremën e trupit e aromatizuar me mandarinë, portokall dhe kanellë. Dhurata të përsosura për t'i zbukuruar të gjithëve periudhën e preferuar të vitit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, SUCROSE, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PEG-8, PALM ACID, LIMONENE, SODIUM CHLORIDE, PARFUM, PALM KERNEL ACID, EUGENOL, PAPAVER SOMNIFERUM SEED, CINNAMAL, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, HEXYL CINNAMAL, CI 19140, CI 14700

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.