Home
Pudra të lëngshme
Giordani Gold
GG Silk Pudër e Lëngshme

Përshkrim

Pudër e lëngshme e inspiruar nga delikatesa e mëndafshit, Giordani Gold Liquid Silk Pudër e Lëngshme me FM12 përsosë lëkurën tuaj me një përfundim të bukur që duket dhe ndihet natyral. E pasur me Optical Blurrers që lëkura të duket e ndritshme duke zbehur papërsosmëritë dhe për të shfaqur një dukje më rinore. Me FM12 për të mbrojtur lëkurën kundër dëmeve ambientale. E përshtatshme për lëkurë Normale në të Yndyrshme.

Vetëm disa pika të Giordani Gold Liquid Silk Pudrës së Lëngshme nevojiten për të arritur një përfundim të përsosur nude.

  1. Përpara se të hapni shishen, tundeni mirë dhe pastaj vendosni 2-3 pika të pudrës në dorë.
  2. Aplikoni pudrën me maja të gishtërinjëve apo brushë për pudër. Shpërndani pudrën nga qendra e fytyrës drejtë këndeve.
  3. Përhapni mirë për një përfundim të bukur dhe të njëtrajtshëm.
ISODODECANE, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, PHENYL TRIMETHICONE, CYCLOHEXASILOXANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, PEG-10 DIMETHICONE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SILICA, PARFUM, ALUMINA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, AQUA, BHT, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.