Home
Kujdesi i këmbëve
Feet up
Feet Up Advanced Intensive Moisture Maskë për Shputa

Përshkrim

LËKURË E THATË DHE E DEHIDRUAR?

RRITJE E MENJËHERSHME E HIDRATIMIT PËR 85%

Rregulloni lëkurën e thatë dhe të dehidruar menjëherë me Feet Up Advanced Intensive Moisture Maskën për Këmbë.


Kjo kremë tejet e pasur është e formuluar me një nivel të lartë të hidratuesve intensivë të cilat së bashku ndihmojnë në rikthimin e gjendjes së mirë të lëkurës së thatë dhe të dehidruar, duke ofruar një rritje të madhe të hidratimit për 85% menjëherë*.


Testuar klinikisht, në klient dhe dermatologjikisht. Aromë delikate qetësuese.


Testuar klinikisht - test instrumental.

Aplikoni në shputa të pastra, të thata 2-3 herë në javë.


Mveshni shputat tuaja dhe relaksohuni për së paku 20 minuta. Për rezultate më të mira vishni qorape pambuku/Oriflame Qorapet Hidratuese mbi maskë gjatë natës. Largoni qorapet dhe masazhoni çfarë ka mbetur nga krema.


Për rezultate më të mira rekomandojmë kombinimin me përbërësit e mëposhtëm:


- Oriflame Qorapet Hidratuese (për të maksimizuar efektin)


- Feet Up PediSmooth (për të përgatitur lëkurën)


- Feet Up Advanced Deep Exfoliating Kremën për Shputa (për të përgatitur lëkurën)

Formuluar me Glicerinë, Dyll Blete dhe Shea Gjalp intensivisht ushqyes së bashku me Mineral 4E Përzierje zbutëse për lëkurën.


Glicerina, Shea Gjalpi dhe Dylli i Bletës ofrojnë hidratim intensivisht ushqyes që ndihmon në përmirësimin e dukshëm të lëkurës për një lëkurë më të butë, më të lëmueshme dhe më elastike.


Mineral 4E Përzierja është një përzierje e pasur me proteina nga katër minerale dhe elemente të përzgjedhura për efektet e tyre fitimprurëse të dokumentuara për lëkurën:


- Bakri ndihmon në zbutjen dhe rikthimin e elasticitetit

- Zinku ndihmon në qetësim

- Magneziumi ndihmon në mbrojtje dhe zbutje

- Hekuri ndihmon në riparim dhe pastrim

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, GLYCERYL STEARATE, STEARIC ACID, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIMETHICONE, PEG-100 STEARATE, PALMITIC ACID, MENTHOL, PHENOXYETHANOL, CERA ALBA, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, CARBOMER, PANTHENOL, XANTHAN GUM, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLPARABEN, PROPYLENE GLYCOL, SACCHAROMYCES/MAGNESIUM FERMENT, SACCHAROMYCES/IRON FERMENT, SACCHAROMYCES/COPPER FERMENT, SACCHAROMYCES/SILICON FERMENT, SACCHAROMYCES/ZINC FERMENT
Feet Up ofron kujdes për këmbët për të gjithë familjen tuaj, duke ofruar produkte të kujdesit të përgjithshëm dhe të avancuar veçanërisht për ju që të arrini këmbë të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta. Kjo gamë ofron një rutinë të plotë të kujdesit për këmbët për të përkëdhelur, kujdesur dhe gjallëruar këmbët e lodhura.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.