Home
Kujdesi i këmbëve
Feet up
Feet Up Advanced Kremë për Piling të Thellë të Shputave

Përshkrim

LËKURË E THATË DHE E ASHPËR?

REZULTATE TË DUKSHME VETËM PAS 1 PËRDORIMI*4

Largoni lëkurën e ashpër dhe të thatë me Feet Up Advanced Deep Exfoliating Kremën për Shputa.


Ky pastrues kremoz me performancë të lartë me rruaza me origjinë natyrale, Mineral 4E Blend dhe Shea Gjalp hidratuese, efektivisht pastron dhe zbutë lëkurën e ashpër dhe të fortë duke i bërë shputat tuaja të buta dhe të përsosura.


Testuar në klient dhe dermatologjikisht, Aromë delikate dhe qetësuese.


*4 Testuar në 69 panelistë me lëkurë të thatë dhe të ashpër.

Përdoreni 2-3 herë në javë.


Masazhoni në lëkurë të pastër dhe të thatë me lëvizje rrethore, duke u koncentruar në zont më të thata siq janë thembrat, gishtërinjët dhe zogun e këmbës. Shpërlani tërësisht me ujë të ngrohtë.


Për rezultate më të mira ne rekomandojmë kombinimin me produktet e mëposhtme:


- Feet Up Advanced Cracked Heel Repair & Smooth Kremë për Shputa (për hidratim intensiv)


- Feet Up Advanced Intensive Moisture Maskë për Shputa (për të ngritur dhe mirëmbajtur butësinë e lëkurës)

Formulë efektive me rruaza me origjinë natyrale, Mineral 4E Përzierje zbutëse për lëkurën dhe Shea Gjalp hidratuese.


Rruazat me Origjinë Natyrale largojnë efektivisht qelizat e vdekura të lëkurës për të ndihmuar në përgatitjen e lëkurës për të absorbuar më mirë produktet hidratuese dhe për të ndihmuar në promovimin e ripërtrirjes së qelizave të lëkurës.


Mineral 4E Përzierja është një përzierje e pasur me proteina nga katër minerale dhe elemente të përzgjedhura për efektet e tyre fitimprurëse të dokumentuara për lëkurën:

- Bakri ndihmon në zbutjen dhe rikthimin e elasticitetit

- Zinku ndihmon në qetësim

- Magneziumi ndihmon në mbrojtje dhe zbutje

- Hekuri ndihmon në riparim dhe pastrim


Shea Gjalpi hidratues ndihmon në ushqim dhe mbrojtje, duke bërë lëkurën të butë, të lëmueshme dhe të qetësuar.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED CASTOR OIL, PUMICE, GLYCERIN, DIMETHICONE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, PARFUM, CARBOMER, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, PROPYLENE GLYCOL, SACCHAROMYCES/MAGNESIUM FERMENT, PHENOXYETHANOL, SACCHAROMYCES/IRON FERMENT, SACCHAROMYCES/COPPER FERMENT, SACCHAROMYCES/SILICON FERMENT, SACCHAROMYCES/ZINC FERMENT
Feet Up ofron kujdes për këmbët për të gjithë familjen tuaj, duke ofruar produkte të kujdesit të përgjithshëm dhe të avancuar veçanërisht për ju që të arrini këmbë të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta. Kjo gamë ofron një rutinë të plotë të kujdesit për këmbët për të përkëdhelur, kujdesur dhe gjallëruar këmbët e lodhura.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.