Home
Kujdesi i këmbëve
Feet up
Feet Up Advanced 36H Odour Control Anti-perspirant Sprej për Shputa

Përshkrim

DJERSITJE DHE KUNDËRMIM?

- 36-ORË KONTROLL NDAJ KUNDËRMIMIT

Merrni kontrollin e problemeve me kundërmimin e shputave me Feet Up Advanced 36H Odour Control Anti-perspirant Sprejin për Shputa.


Ky sprej i freskët është i formuluar me Pro-Active Teknologji dhe Mineral 4E Blend. Efektivisht ndihmon në kontrollimin e djersitjes, lagështisë dhe zhvillimit të bakterieve dhe kundërmimit, për shputa të freskëta, të thata dhe të rehatshme. Vërtetuar klinikisht se kontrollon kundërmimin për 36 orë.


Testuar klinikisht.

Aplikoni në shputa të pastra në mëngjes. Spërkatni në shputa duke përfshirë gishtërinjët. E përshtatshme për përdorim brenda këpucëve.


A e keni ditur se lëkura e ashpër dhe kallo kontribuojnë në formimin e kundërmimit të shputave?

Për rezultate më të mira, ne rekomandojmë kombinimin me produktet e mëposhtme:

- Feet Up Advanced Cracked Heel Repair & Smooth Kremë për Shputa (për të luftuar lëkurën e trashë dhe të ashpër)

- Feet Up Advanced Deep Exfoliating Kremë për Shputa (për të larguar dhe zbutur lëkurën e ashpër)

- Feet Up Advanced Salvation Serum për Shputa (për të zvogëluar dukshmërinë e lëkurës së ashpër me kallo).

Formulë freskuese me Pro-Active Teknologji dhe Mineral 4E Përzierje.


Pro-Active Teknologjia është e dizajnuar për të zvogëluar lagështinë, kundërmimin dhe problemet me higjienën e shputave, duke ju falënderuar tre aksioneve të saj:


- Anti-perspiarnt aktiv për të zvogëluar djerësitjen

- Agjent deodorant për të zvogëluar formimin e kundërmimit

- Talk për të absorbuar hidratimin e tepërt dhe për të ndihmuar në rehati të lëkurës.


Mineral 4E Përzierja është një përzierje e pasur me proteina nga katër minerale dhe elemente të përzgjedhura për efektet e tyre fitimprurëse të dokumentuara për lëkurën:

- Bakri ndihmon në zbutjen dhe rikthimin e elasticitetit

- Zinku ndihmon në qetësim

- Magneziumi ndihmon në mbrojtje dhe zbutje

- Hekuri ndihmon në riparim dhe pastrim

Të gjithë Përbërësit
BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, ISOPROPYL PALMITATE, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, PARFUM, TRIETHYL CITRATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, TALC, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BISABOLOL, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERIN, AQUA, PROPYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL, SACCHAROMYCES/MAGNESIUM FERMENT, PHENOXYETHANOL, SACCHAROMYCES/IRON FERMENT, SACCHAROMYCES/COPPER FERMENT, SACCHAROMYCES/SILICON FERMENT, SACCHAROMYCES/ZINC FERMENT
Feet Up ofron kujdes për këmbët për të gjithë familjen tuaj, duke ofruar produkte të kujdesit të përgjithshëm dhe të avancuar veçanërisht për ju që të arrini këmbë të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta. Kjo gamë ofron një rutinë të plotë të kujdesit për këmbët për të përkëdhelur, kujdesur dhe gjallëruar këmbët e lodhura.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.