Home
Skuqje & bronzer
Giordani Gold
GG Stik Kremoz me Shkëlqim

Përshkrim

Ky stik luksoz bronze përmbanë Shea gjalpë hidratuese dhe rrëshqet lehtësisht në lëkurën tuaj, duke e pasuruar me hidratim. Ka një prekje shkëlqimi për të ndriquar lehtësisht çehren tuaj dhe për të ju dhënë një përfundim natyral diellor. Vie në dy nuanca tërheqëse për të ju përshtatur dukjes tuaj të preferar dhe tonit të lëkurës.

  1. Për përdorim në fytyrë, buzë, sy dhe dekolte
  2. Aplikoni stikun direkt në lëkurë me lëvizje të buta
  3. Përsosni dukjen duke përzier me maja të gishtërinjëve

Përmbajtja natyrale e lartë e yndyrërave dhe vlerave ushqyese që i përmbanë Shea Gjalpi funksionon që të zbusë lëkurën e thatë dhe të sjellë një butësi të jashtëzakonshme në formulë.

Në bashkëpunim me përbërësit e tjerë zbutës të lëkurës, dhe mundësinë e tyre për të zbutur dhe hidratuar, Shea Gjalpi e bënë këtë përodukt një kënaqësi për tu aplikuar dhe vendosur në lëkurë.

Të gjithë Përbërësit
ISONONYL ISONONANOATE, MICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYETHYLENE, DIMETHICONE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CERA MICROCRISTALLINA, TALC, ZINC STEARATE, LAURYL PEG-8 DIMETHICONE, SILICA, DISILOXANE, ETHYL VANILLIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER EXTRACT, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, BHT, +/-: CI 77891, CI 77491, CI 77499, CI 15850
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.