Home
Deodorantet
Activelle
Activelle Comfort Deodorant Anti-perspirant

Përshkrim

Deodorant Activelle Comfort Anti-djersë me ActiBoost Technology ofron mbrojtje të menjëhershme që zgjat deri në 48 orë. Duke ndihmuar në ekuilibrimin e hidratimit natyror të lëkurës për rehati gjatë gjithë ditës, ky produkt i mbështjellë ka një aromë të ndritshme lulesh dhe një formulim të lehtë, të butë për kontroll efektiv të djersës që nuk e than lëkurën tuaj delikate të sqetullës.


Deodorant Activelle Comfort Anti-djersë me ActiBoost është i përsosur për jetën në lëvizje: enë pa rrjedhje, tharje të shpejtë dhe mbrojtje të menjëhershme deri në 48 orë.


Activelle Comfort përmban ActiBoost Technology, një përparim inovator për aktivizimin e deodorantit me lëvizje. Kapsulat e aromës ActiBoost ndahen kur nxiten nga lëvizja për të lëshuar një shpërthim shtesë të aromës së freskët kur ju nevojitet më shumë.

Aplikoni për të pastruar dhe për të tharë, nënsqetullat.

Activelle Comfort përmban ActiBoost Technology, një përparim inovator për aktivizimin e deodorantit me lëvizje. Kapsulat e aromës ActiBoost ndahen kur nxiten nga lëvizja për të lëshuar një shpërthim shtesë të aromës së freskët kur keni më shumë nevojë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, STEARETH-2, PPG-15 STEARYL ETHER, STEARETH-21, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, PARFUM, C12-13 ALKYL LACTATE, PANTHENOL, ACRYLATES/METHACRYLOYL PROPYLTRIMETHOXYSILANE CROSSPOLYMER, ALLANTOIN, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, PEG-20 GLYCERYL TRIISOSTEARATE, POLYVINYL ALCOHOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6
Activelle është gama jonë e antiperspirantëve të performancës së lartë që neutralizojnë aromat ndërsa kujdesen për lëkurën tuaj. Të gjitha produktet e Activelle përmbajnë një kompleks minerali të veçantë që mbron prodhimin keqdashës dhe ju jep 24 orë freski.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.