Home
Deodorantet
Activelle
Activelle Extreme Deodorant Anti-Perspirant

Përshkrim

Activelle Extreme Anti-perspirant Deodorant me ActiBoost është për mbrojtje maksimale. Vërtetuar që ju jep deri në 72h mbrojtje antiperspirante dhe kontrollon djersitjen e tepërt, edhe gjatë aktiviteteve fizike ekstreme. Activelle ju ndihmon të qëndroni të freskët, pa marrë parasysh rrethanat.


Me një aromë citrusi dhe mbrojtje të menjëhershme dhe të qëndrueshme, Activelle Extreme Anti-Perspirant Deodoranti është i përshtatshëm për femrat aktive që jetojnë jetën në lëvizje: një përbërës që nuk rrjedhë, mbrojtje e menjëhershme dhe një shtesë freskie nga ActiBoost Teknologjia.


Activelle Extreme përmbanë ActiBoost Teknologji, një deodorant inovativ me aktivizim në lëvizje. AtiBoost kapsolat aromatike ndahen kur ngacmohen nga lëvizja dhe lirojnë një shpërthim shtesë të aromës së freskët atëherë kur ju duhet më së shumti.

Aplikoni në nënsqetulla të pastra dhe të thara.

Activelle Extreme përmbanë ActiBoost Teknologji, një deodorant inovativ me aktivizim në lëvizje. AtiBoost kapsolat aromatike ndahen kur ngacmohen nga lëvizja dhe lirojnë një shpërthim shtesë të aromës së freskët atëherë kur ju duhet më së shumti.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, STEARETH-2, PPG-15 STEARYL ETHER, STEARETH-21, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, PARFUM, C12-13 ALKYL LACTATE, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, ACRYLATES/METHACRYLOYL PROPYLTRIMETHOXYSILANE CROSSPOLYMER, BENZYL SALICYLATE, PEG-20 GLYCERYL TRIISOSTEARATE, POLYVINYL ALCOHOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6
Activelle është gama jonë e antiperspirantëve të performancës së lartë që neutralizojnë aromat ndërsa kujdesen për lëkurën tuaj. Të gjitha produktet e Activelle përmbajnë një kompleks minerali të veçantë që mbron prodhimin keqdashës dhe ju jep 24 orë freski.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.