Home
Deodorantet
Activelle
Activelle Comfort Anti-perspirant Deodorant Sprej

Përshkrim

Përqafoni të papriturat dhe qëndroni të freskët me besim me këtë sprej deodorant kujdesi kundër djersitjes. Spray Deodorant Anti-djersë Activelle Comfort ofron mbrojtje të menjëhershme që zgjat deri në 48 orë dhe ndihmon në ekuilibrimin e hidratimit natyror të lëkurës për komoditetin e ditës. Technologyshtë teknologji inovative e aktivizuar nga lëvizja ActiBoost jep shpërthime shtesë të aromës së ndritshme të luleve kur ju nevojitet më shumë.

Spërkatni nën krah nga një distancë prej 15 cm

Sprej deodorant Activelle Comfort përmban ActiBoost Technology, një përparim i ri i deodorantit i aktivizuar nga lëvizja. Kapsulat e aromës ActiBoost ndahen kur nxiten nga lëvizja për të lëshuar një shpërthim shtesë të freskisë kur keni më shumë nevojë.

Të gjithë Përbërësit
BUTANE, AQUA, ALUMINUM SESQUICHLOROHYDRATE, GLYCERIN, DIMETHICONE, PARFUM, ISOBUTANE, PROPANE, TRIETHYL CITRATE, DIISOPROPYL SEBACATE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, ACRYLATES/METHACRYLOYL PROPYLTRIMETHOXYSILANE CROSSPOLYMER, ALLANTOIN, PANTHENOL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, PEG-20 GLYCERYL TRIISOSTEARATE, POLYVINYL ALCOHOL, CITRAL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6
Activelle është gama jonë e antiperspirantëve të performancës së lartë që neutralizojnë aromat ndërsa kujdesen për lëkurën tuaj. Të gjitha produktet e Activelle përmbajnë një kompleks minerali të veçantë që mbron prodhimin keqdashës dhe ju jep 24 orë freski.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.