Home
Deodorantet
Activelle
Activelle Extreme Anti-perspirant Deodorant Sprej

Përshkrim

Sprej deodorant gjallërues kundër djersës, i provuar se ju ofron deri në 72 orë mbrojtje kundër djersës dhe kontrollon djersën e tepërt. Me teknologjinë e aktivizuar me lëvizje ActiBoost që jep freski kur ju nevojitet më shumë. Mbrojtje e menjëhershme dhe afatgjatë për gratë shumë aktive.

Spraji deodorant Activelle Extreme përmban Teknologjinë ActiBoost, një zbulim inovativ i deodorantit të aktivizuar me lëvizje. Kapsulat e aromës ActiBoost shpërthen kur nxiten nga lëvizja për të lëshuar një shpërthim shtesë të aromës së freskët kur ju nevojitet më shumë.

Të gjithë Përbërësit
BUTANE, AQUA, ALUMINUM SESQUICHLOROHYDRATE, GLYCERIN, DIMETHICONE, PARFUM, ISOBUTANE, PROPANE, TRIETHYL CITRATE, DIISOPROPYL SEBACATE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, ACRYLATES/METHACRYLOYL PROPYLTRIMETHOXYSILANE CROSSPOLYMER, BENZYL SALICYLATE, PEG-20 GLYCERYL TRIISOSTEARATE, POLYVINYL ALCOHOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6
Activelle është gama jonë e antiperspirantëve të performancës së lartë që neutralizojnë aromat ndërsa kujdesen për lëkurën tuaj. Të gjitha produktet e Activelle përmbajnë një kompleks minerali të veçantë që mbron prodhimin keqdashës dhe ju jep 24 orë freski.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.