Home
Pastrues
Novage+
NovAge Men Solucion për Piling dhe Pastrim

Përshkrim

NovAge Men Purifying & Exfoliating Pastruesi është një pastrues i thellë për fytyrë, i projektuar në mënyrë të veçantë për nevojat unike të lëkurës së meshkujve. Formuluar me Qymyr të Zi Druri Japonez dhe copëza pastruese me origjinë natyrale, lehtësisht pastron qelizat e vdekura të lëkurës, hap poret duke larguar papastërtitë ditore, dhe menjëherë lëkura duke e zgjuar pa yndyrë dhe pa sebum.


Meshkujt janë të impresionuar nga performanca e lartë:

  • Thellësisht pastron lëkurën - 93% pajtohen*
  • Lëkura duket menjëherë e zgjuar - 83% pajtohen*
  • Largon papastërtitë ditore - 92% pajtohen*
  • Lëkura duket pa yndyrë dhe pa sebum menjëherë - 94% pajtohen*
  • Lëkura duket e ndritshme - 90% pajtohen*
*Testuar në klient meshkuj.

Aplikoni në fytyrë dhe qafë, butësisht masazhoni me maja të gishtërinjëve. Shpërlani tërësisht me ujë të ngrohtë.

Qymyri i Zi i Drurit - mbreti i përbërësve pastrues

  • Lëkura mashkullore prodhon më shumë sebum dhe yndyrë dhe ka pore më të mëdha se sa lëkura e femrave, kështu që tërheqë më shumë papastërti ditore.
  • Qymyri i Drurit është përbërësi kryesor pastrues për lëkurën e meshkujve të pasur me testosteron.
  • Pjesëzat e qymyrit të drurit kanë zona me sipërfaqe të mëdha që ndihmojnë në nxjerrjen dhe absorbimin e papastërtive dhe yndyrës së tepërt duke e pastruar lëkurën pa e tharë atë.
  • Lëkura ndihet e pastër, e freskët dhe me dukje të shëndetshme.
  • NovAge Men Pastruesi ka qymyr të drurit Japonez.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, CANOLA OIL, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCOL DISTEARATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, HYDRATED SILICA, ARACHIDYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, CHARCOAL POWDER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, CAPRYLYL GLYCOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, PARFUM, BEHENYL ALCOHOL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, DISODIUM EDTA, GLUCOSE
NovAge Men ju ofron një solucion të kompletuar për të adresuar nevojat unike të lëkurës së meshkujve, me teknologji bioactive të vërtetuar se ndihmon në përmirësimin e energjisë së lëkurës dhe luftimin e shenjave të plakjes. Gama është e punuar në mënyrë të veçantë për lëkurën e meshkujve duke përdorur teknologji të avancuar të ekstraktit të qelizave bimore anë që ndihmon në rigjenerimin e lëkurës; dhe teknologjia e fuqishme kundër plakjes për ta bërë lëkurën më të butë dhe më të tërhequr.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.