Home
Primer & Sprej
Giordani Gold
Giordani Gold Youthful Radiance Elixir Bazë për Grim

Përshkrim

Për një strukturë të ndritshme me dukje rinore

Ky serum përsosës për lëkurë intensivisht hidraton, përsosë dhe ndriqon lëkurën për një dukje të ndritshme dhe rinore.


LËKURË E NDRITUR ME DUKJE TË FRESKËT

PROMOVON ÇEHRE TË NDRITSHME*

HIDRATIM GJATË TËRË DITËS*

INKURAJON NJË DUKJE RINORE*

ZVOGËLON DUKSHMËRINË E PLAKJES*


Formula e lehtë që nuk ngjitet është e pasur me Acid Hialuroink, Skin Perfector Kompleks, Ekstrakt të Çajit të Bardhë dhe bukurinë iridesente të trëndafilit dhe mikroperlat roze.


Mund të vendoset ndaras për një dukje rinore të ndritshme apo si bazë për të ndihmuar në arritjen e grimit të përsosur.


E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.


*Testuar nga 107 femra.
*Testuar nga 107 femra.

Mund të vendoset ndaras për një lëkurë natyrale të re dhe të ndritshme apo si bazë për të ndihmuar në arritjen e grimit të përsosur.

Përhapeni në fytyrë dhe qafë me maja të gishtërinjëve dhe butësisht masazhoni në lëkurë.


Nëse dëshironi, grimin mund ta vendosni pasi të absorbohet.

E pasur me Acid Hialuronik, Skin Perfector Kompleks, Ekstrakt të Çajit të bardhë dhe Mikro Perla.

Skin Perfector Kompleks
- Thekson funksionin qelizor - Për një strukturë më të ndritshme të lëkurës

Skin Perfector Kompleksi inkurajon prodhimin e proteinave që promovojnë një cikël të shkëndetshëm të qelizave të lëkurës. Kjo në kthim ndihmon që të bëjë lëkurën më të bukur dhe më të ndritur në dukshmëri, dhe ndihmon që të ngadalësojë faktorët që ndikojnë në plakjen e lëkurës.

White Tea Extract (Camellia sinensis)

- Antioxidant with stimulant properties - Enhances skin's natural appearance and radiance


White Tea contains caffeine, which helps to stimulate and invigorate the skin, and is blessed with antioxidant properties which help protect skin from damaging external aggressors, which can make it look dull and lacklustre.


Hyaluronic Acid

- Intensively hydrating - Encourages plump, fresh-looking skin


This supreme hydrator is able to hold up to 1,000 times its weight in water. Like a sponge, it helps to draw moisture from the deeper layers of the skin and retains it in the uppermost layers.


Micro Pearls

- Illuminating - For a radiant, healthy appearance


Layered mica cosmetic pearls in complementary hues of gold and rose subtly reflect the light, creating a youthful, rosy luminosity, which enhances the overall beauty of the skin.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, OLETH-20, CARBOMER, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, MICA, PROPYLPARABEN, BENZOPHENONE-4, PANTHENOL, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYDROXIDE, HYDROLYZED MYRTUS COMMUNIS LEAF EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, POTASSIUM SORBATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SORBIC ACID, CI 77891
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.