Home
Buzëkuqi
Giordani Gold
Giordani Gold MasterCreation Buzëkuq

Përshkrim

Buzëkuq i pasur dhe ushqyes që funksionon për të ngritur vitalitetin për buzë më të plota me dukje më të re menjëherë dhe me kalim të kohës.


Teknologji rigjeneruese që funksionon në hidratim dhe theksim të formës së buzëve nga momenti i aplikimit.


MasterCreation Buzëkuqi aplikohet në formë kremoze pë bukurinë e jashtëzakonshme.

  1. Filloni nga pjesa sipër buzës dhe përhapni drejtë këndeve
  2. Aplikoni në pjesën e sipërme të buzës nga mesi jashtë

Teknologjia e Vajit të Pastër si Kristali ofron një pasuri në ngjyrë përmes dispersionit të avancuar të ngjyrës. Esenca e përhershme aktivisht lufton humbjen e volumit dhe hidraton buzët përmes peptideve biomimetike dhe sferave hidratuese. Derisa Serumi i Vajit Botanik i nxjerrë nga rrushi është një burim i Vitaminës E dhe ndihmon në hidratim dhe vlera ushqyese.

Të gjithë Përbërësit
OCTYLDODECANOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, POLYETHYLENE, TRIISOSTEARIN, CERA MICROCRISTALLINA, PARAFFIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, MICA, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, HYDROGENATED POLYDECENE, SYNTHETIC WAX, OCTOCRYLENE, DIISOSTEARYL DIMER DILINOLEATE, POLYBUTENE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, ETHYLHEXYL PALMITATE, STEARALKONIUM HECTORITE, PROPYLENE CARBONATE, PARFUM, TRIBEHENIN, PROPYLPARABEN, VITIS VINIFERA SEED OIL, SORBITAN ISOSTEARATE, BHT, LACTIC ACID, SILICA DIMETHYL SILYLATE, BUTYLENE GLYCOL, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYALURONATE, HEXYLENE GLYCOL, +/-: CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 19140, CI 77499, CI 77491, CI 45410, CI 42090
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.