Home
Kujdesi për buzë
Tender Care
Tender Care Balsam Mbrojtës me Vaj të Farës së Boronicës

Përshkrim

Hidratoni, zbutni dhe mbroni lëkurën e thatë dhe të ashpër me formulën e Tender Care që përmbanë Vitamin E dhe dyll natyral blete - e pasur me vaj të farës së Boronicës për të ndihmuar në ushqyerje të lëkurës dhe buzëve. Me një aromë të këndshme frutore.


  • Formula origjinale përmbanë Vitamin E dhe dyll natyral blete
  • E pasur me vaj të farës së Boronicës
  • Qetëson lëkurën dhe rikthen elasticitetin
  • Hidraton dhe përmirëson barrierën mbrojtëse të lëkurës
  • Mbrojtje shumë-qëllimëshe për lëkurë dhe buzë

BORONICA

Boronicat njihen si përbërësi kryesor për "Blabarssoppa", një supë e dashur në Suedi dhe në tërë Skandinavinë. Vaji i farës së Boronicës vepron si agjent zbutës për lëkurë dhe ndihmon në ushqyerjen, zbutjen dhe përmirësimin e lëkurës dhe buzëve.

Të gjithë Përbërësit
PETROLATUM, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARAFFINUM LIQUIDUM, CERA ALBA, PARAFFIN, ACETYLATED LANOLIN, CETYL ALCOHOL, PARFUM, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERYL CAPRYLATE, VACCINIUM MYRTILLUS SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT
Tender Care është një balsam i dashur për shumë qëllime me një aftësi fantastike për të zbutur dhe mbrojtur buzët dhe lëkurën e thatë në të gjithë trupin! Krijuar në vitin 1970, Tender Care është bërë një ikonë e Oriflame dhe është dashur dhe përdorur nga miliona. Formula efektive përbëhet nga një përzierje ushqyese e vajrave natyralë, dyllit të bletës dhe vitaminës E dhe ka një origjinë natyrale 99,9%.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.