Home
Kujdesi për buzë
Tender Care
Tender Care Balsam Mbrojtës me Vaj të Farës së Boronicës së Kuqe

Përshkrim
Hidratoni, zbutni dhe mbroni lëkurën e thatë dhe të ashpër me formulën e famshme të Tender Care që përmban Vitaminë E dhe dyll natyral bletësh - e përmirësuar me vajin e farës së boronicës për të ndihmuar në hidratimin e lëkurës dhe buzëve tuaja. Përmban një aromë të mrekullueshme boronicë.


  • Formulë origjinale që përmban Vitaminë E dhe dyllë natyral blete
  • Përmirësohet me vajin e farës së boronicës që përfiton nga lëkura
  • Qetëson lëkurën dhe rikthen zhdërvjelltësinë
  • Hidraton dhe përmirëson pengesën mbrojtëse të lëkurës
  • Multi-qëllim - mbrojtje e të gjithë mbi lëkurën dhe buzëtBORONICË E KUQE

Boronicat e kuqe përdoren gjerësisht për të krijuar një listë të pafund të kënaqësive të kuzhinës. Vaji i farës së boronicës siguron një mori aftësish antioksiduese dhe ushqyese dhe mund të ndihmojë në mbrojtjen e lëkurës.ka përmbajtje përmbajtje të pasur me acide thelbësore omega-3 dhe -6 ndihmojnë për ta mbajtur lëkurën të ushqyer, të hidratuar dhe të shëndetshme gjatë gjithë ditës.

Të gjithë Përbërësit
PETROLATUM, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARAFFINUM LIQUIDUM, CERA ALBA, PARAFFIN, ACETYLATED LANOLIN, CETYL ALCOHOL, PARFUM, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERYL CAPRYLATE, VACCINIUM MACROCARPON SEED OIL
Tender Care është një balsam i dashur për shumë qëllime me një aftësi fantastike për të zbutur dhe mbrojtur buzët dhe lëkurën e thatë në të gjithë trupin! Krijuar në vitin 1970, Tender Care është bërë një ikonë e Oriflame dhe është dashur dhe përdorur nga miliona. Formula efektive përbëhet nga një përzierje ushqyese e vajrave natyralë, dyllit të bletës dhe vitaminës E dhe ka një origjinë natyrale 99,9%.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.