Home
Kujdesi i duarve
Milk & Honey Gold
Milk & Honey Gold Piling Zbutës për Duar

Përshkrim

Shfaqni lëkurë më të butë dhe të lëmueshme me Milk&Honey Gold Skrabin Zbutës për Duar. E pasur me ekstrakte të Qumështit dhe Mjaltës me burim organik, ky skrab i pasur kremoz ndihmon në zbutjen e lëkurës së ashpër me bajame dhe e përgatitë lëkurën për aplikim të kremës së duarve. Lëkura ndihet menjëherë më e butë, më e lëmueshme dhe më e hidratuar. Ideale për lëkurë të thatë. Testuar dermatologjikisht.

Lani duart me Milk & Honey Sapunin e lëngshëm dhe pastaj thani me një peshqir të pastër. Vendosni një sasi të Milk&Honey Gold Nourishing Skrabit për Duar dhe masazhoni butësisht duart. Shpërlani tërësisht me ujë të ftohtë pastaj aplikoni Milk&Honey Gold Kremën për Duar.

AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, DIMETHICONE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SHELL POWDER, CARBOMER, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PARFUM, PROPYLPARABEN, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, MEL, SINE ADIPE LAC, PHENOXYETHANOL, CI 47005, CI 14700
Duke ditur përfitimet e qumështit dhe mjaltit, kemi krijuar koleksionin e artëMilk & Honey. Duke ofruar një gamë të gjerë formulimesh ushqyese dhe të pasura për fytyrën, flokët dhe trupin tuaj që ju ofrojnë përvojën përfundimtare përkëdhelëse.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.