Home
Aroma
Miss
Miss Charming Aromë

Përshkrim

Impulsive, e guximshme me një shkëlqim në syrin tuaj, Miss Charming është një sprej karizmatik për trup që i përshtatet në mënyrë të përsosur disponimit tuaj. Me Gardenia bimore, ju do ta adhuroni këtë aromë femërore dhe moderne me një sens të vërtetë argëtimi!
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 16035, CI 19140

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.