Home
Aromat
Possess
Possess The Secret Ujë i Parfumuar për Meshkuj

Përshkrim

Zbuloni fuqinë e pavdekësisë.

Ndieni fuqinë epike me këtë ujë të parfumuar për meshkuj. Possess The Secret Man është inspiruar nga zoti më i fortë nordik Thor. Një aromë mashkullore që mbërthen të gjitha forcat e vetëtimës me notat e freskëta ekstreme të Akordeve unike të Akullit.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Kjo aromë mashkullore fillon me notat e bergamotit të pasura me akordet e akullit të inspiruara nga vetëtima e ngrirë e kontrolluar nga Thor. Notat e zemrës lirojnë një prekje joshëse dhe nota delikate të sherbeles. Rruga e paharrueshme kompozohet nga notat sensuale bazë të drunjëve drithërues, lisave dhe drunjëve të butë.


Notat kryesore:

Akordet e akullit

Sherbela

Druri i Lisit


Nota hero:

Akordi i akullit


Inspirimi kryesor prapa aromës Possess the Secret Man Ujë i Parfumuar është historia e forcës së madhe të Thorit dhe gjithashtu zotit të stuhisë, vetëtimës dhe bubullimës. Akordi unik i akullit shprehë freskinë ekstreme që gjendet në vetëtimën e kontrolluar nga Thori.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, CITRONELLOL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 42090, CI 19140

Aromat legjendare të inspiruara nga njerëzit legjendarë. Nënkupton fuqi dhe joshje, inspiruar nga përbërësit premium derisa notat e forta krijojnë një eksperiencë të paharrueshme aromatike. Sekreti i fuqisë së pashterrshme të Thorit është mollët e arta të Idunit. Me to, ajo i jep pavdekësi, rini, fuqi dhe forcë. Si mbrojtësi i vetëm i këtyre mollëve magjike, fati i tij është në duart e saj. Ky është sekreti i tyre. 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.