Home
Aromat
Giordani Gold
Mister Giordani Ujë Tualeti

Përshkrim

Mister Giordani mbërthen spontanitetin rinor të të qenurit të joshur nga momentet e papritura të jetës; shëtitja me bicikletë nëpër qytet, shijimi i një kafeje; kënaqësia në një takim për akullore tek fontana më e afërt. Kjo është aroma e spontanitetit me një sensualitet që rrënqethë. Sikur një buzëqeshje e parrezistueshme, shari i saj është elegant dhe joshës.

ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, CITRONELLOL, CITRAL, GERANIOL, EUGENOL, PHENOXYETHANOL
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.