Home
Hije për sy
THE ONE
The ONE Makeup Pro Hije për sy të Lagura dhe të Thata

Përshkrim
Një koleksion i preferuar për hijet e syve me 13 rimbushje shumë të pigmentuara të hijeve pro në përfundime mat prej margaritarëve . Teknologjia Wet & Dry u jep atyre shkathtësi të dizajnuar për një intensitet më të madh të ngjyrave. Të mbushura me Argan Oil dhe Vitamina E, ato janë gjithmonë të rehatshme për tu veshur dhe zgjasin deri në 15 orë * kur përdoren me Primerin e Shadow Eye One.


*Testuar nga Konsumatori me 34445 Primerin e Hijes së Syve ONE
Krijoni dimension me nuanca të tonit mesatar. Shtresa dhe përzierja e ngjyrës në rrudhë dhe përgjatë vijës së qerpikëve për efekte. Hijet më të thella mund të aplikohen si një mbrendesi sysh përgjatë vijave të qerpikëve duke përdorur majën e furçës. Vendoseni të lagur për intensitet më të madh.

TALC, MICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ZINC STEARATE, TAPIOCA STARCH, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, ISOSTEARYL NEOPENTANOATE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, PHENYL TRIMETHICONE, SILICA, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, PHENOXYETHANOL, AQUA, TIN OXIDE, GLYCERYL CAPRYLATE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, TOCOPHERYL ACETATE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, +/-: CI 77891, CI 77007, CI 77499, CI 77491, CI 77742, CI 77266 (NANO), CI 42090, CI 19140, CI 16035, CI 77492
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.