Home
Grimi
THE ONE
The ONE Laps për Vetulla me Dy Anë

Përshkrim

Vetulla të përsosura me një përshtypje që zgjatë. Shtoni ngjyrë, konturë dhe definim vetullave tuaja me lapsin me dy anë për vetulla për një dukje të bukur dhe të qëndrueshme. Njëra anë e lapsit i jep ngjyrë dhe definim të pësosur, ndërsa pjesa tjetër ndriqon dhe thekson sytë tuaja si dhe jep një dukje të ngritur të vetullave.

  • Duke filluar nga këndi i brendshëm i vetullave, përdorni lapsin me ngjyrë për të plotësuar hapsirat, me lëvizje të shkurtëra që formësojnë, definojnë dhe bëjnë ngjyrën të njëtrajtshme të vetullave tuaja.
  • Aplikoni ndriquesin në pjesën nën vetulla për të theksuar sytë dhe formësuar vetullat.
HYDROGENATED VEGETABLE OIL, ETHYLHEXYL STEARATE, MICA, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, OZOKERITE, SQUALANE, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, C20-24 ALKYL DIMETHICONE, CERA ALBA, HELIANTHUS ANNUUS SEED WAX, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, C10-18 TRIGLYCERIDES, COPERNICIA CERIFERA CERA, RHUS SUCCEDANEA FRUIT CERA, ORYZA SATIVA BRAN WAX, SYNTHETIC WAX, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TRIHYDROXYPALMITAMIDOHYDROXYPROPYL MYRISTYL ETHER, SORBITAN TRISTEARATE, LECITHIN, TIN OXIDE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, +/-: CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.