Home
Buzëkuqi
Giordani Gold
Giordani Gold Iconic Elixir Buzëkuq

Përshkrim

Buzëkuqi revolucionar nga Giordani Gold kthehet në një mat sensual për një dukje të sofistikuar. Formula unike vaj-në-mat zgjatë vetitë dhe koncentrimin e pigmenteve për të siguruar një dukje dhe ndienjë të përsosur gjatë tërë ditës, dhe Vaji Ikonik i Arganit ndihmon në ofrimin e rehatisë së jashtëzakonshme. Aplikoni cilëndo nga 8 nuancat me precizitet rrëshqitës dhe shijoni momentin e transformimit.

  • Mbuloni buzët tuaja me ngjyrën e pasur të eliksirit të lëngshëm me aplikatorin preciz, që e mbanë ngjyrën brenda linjës së buzëve tuaja.
  • Shmangni prekjen e buzëve për disa minuta për të arritur një dukje të përsosur mat.
  • Nuk ka nevojë të riaplikohet gjatë ditës. Ngjyra dhe përfundimi mat është i qëndrueshëm*

*Testuar në Klient

ISODODECANE, OCTYLDODECANOL, SILICA DIMETHYL SILYLATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ACRYLATES/POLYTRIMETHYLSILOXYMETHACRYLATE COPOLYMER, MICA, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, DIPENTAERYTHRITYL PENTAISONONANOATE, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, OCTOCRYLENE, ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER, BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, PARFUM, PROPYLENE CARBONATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BHT, +/-: CI 15850, CI 77891, CI 45380, CI 77499, CI 45410, CI 77492, CI 19140, CI 77491
 

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.