Home
Aroma
Possess
Possess The Secret Ujë i Parfumuar

Përshkrim

Shfaqni fuqinë e Heroinës Nordike.

Ndieni fuqinë e përhershme me këtë ujë të parfumuar të inspiruar nga Idunn, hyjnesha legjendare Nordike. Kjo aromë e sofistikuar joshëse ka akordet unike të Mollës së Artë që janë zhvilluar për të ju ndihmuar të ndiheni më së mirë ndonjëherë - përherë.

Kjo aromë fuqizuese femërore fillon me notat e larta ujore të bergamotit, ujit të rafinuar të jaseminit dhe manaferrës së ëmbël.

Zemra liron osmantusin sensual të theksuar nga Molla e Artë me nota të mollës dhe prekje të orhidesë. Rruga e paharrueshme është e ndërtuar nga notat e çmuara të drurit të sandalit dhe vaniljes, të theksuara nga lulet e sofistikuara heliotrope.


Notat kryesore:

Manaferrë e zezë

Akorde të Mollës së Artë

Dru Sandali


Notat hero:

Akordet e mollës së artëKur është zhvilluar akodri i Mollës së Artë, parfumeri është inspiruar nga historia se si mollët e arta magjike janë krijuar nga Hyjnitë Nordike, dhe janë zhytur në ujë të pastër të jaseminit. Një akord është kompozuar nga nota të mollës të pasura me prekje të orhidesë së artë, dhe është rrethuar me drunjë, vanilje dhe mjaltë të artë.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL

Aromat legjendare të inspiruara nga njerëzit legjendarë. Nënkupton fuqi dhe joshje, inspiruar nga përbërësit premium derisa notat e forta krijojnë një eksperiencë të paharrueshme aromatike. Sekreti i fuqisë së pashterrshme të Thorit është mollët e arta të Idunit. Me to, ajo i jep pavdekësi, rini, fuqi dhe forcë. Si mbrojtësi i vetëm i këtyre mollëve magjike, fati i tij është në duart e saj. Ky është sekreti i tyre. 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.