Home
Aroma
Eclat
Eclat Mon Parfum

Përshkrim

Për shprehjen më të rafinuar të elegancës Franceze dhe stilit Parisian, është Eclat Mon Parfum.


Kjo aromë bimore dhe e ndritshme është krijuar me një akord nga aroma legjendare DeLaire në Paris, që e modernizon me notat e Orrisit të Bardhë - që njihet si lulja më prestigjioze e parfumerisë.


Shkëlqyese, moderne dhe e sofistikuar.

Kjo aromë e përhershme hapet me nota delikate, pëshpërimën Nashi Dardhës, butësinë e Gjetheve të Violetës dhe elegancës e Piperit Roze. Në zemër vije sofistikimi bimor i akordit DeLaire Boudoir, i mbështjellur bukur me Orrisin e Bardhë mbretëror dhe notat e hapura Heliotrope. Dhe në traditën e parfumerisë Franceze, notat bazë nxjerrin madhështinë e rafinuar, me pluhurin e Bajames, Miskun dhe Paçulin e bardhë për të përmbyllur këtë eksperiencë të çmueshme dhe unike.

FAMILJA AROMATIKE

Bimore - e gjelbër

NOTA HERO

DeLaire Boudoir Akord


HISTORIA E NOTËS HERO

Me privilegjin e rrallë për të zhvilluar një aromë në bazë të një nga akordet unike të DeLaire - një privilegj i ndarë vetëm me brendet më ikonë të botës - Master Parfumerja, Emilie Coppermann, u fut në botën e sekreteve olfaktive Franceze. Ajo nxjerri inspirimin nga shekujt e ekspertizës në aroma dhe krijoi një shprehje të jashtëzakonshme dhe të rafinuar të elegancës së përhershme Franceze nga lulja më ikonike e parfumerisë - Orrisi i Bardhë.

NOTAT KRYESORE

Notat e larta: Nashi Dardha, Gjethet e Lule Vjollcës, Piperi Roze

Notat e Zemrës: Orrisi i Bardhë, DeLaire Boudoir Akordi, Lulja Heliotrope

Notat Bazë: Pluhuri i Bajames, Misku, Paçuli i Bardhë

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, CITRAL, CITRONELLOL, PHENOXYETHANOL
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.