Home
Aroma
Love Potion
Love Potion So Tempting Sprej Aromatik

Përshkrim

Kënaqësi e shijshme, e papërmbajtur.

Lëreni imagjinatën tuaj pak më të egër me këtë mjegull aromë të shijshme dhe sensuale. Një aromë lulesh, guzaku oriental, me një akord të shkëlqyeshëm me mjaltë me shkëlqim që do t’ju ​​lërë epsh për më shumë.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.
Kjo aromë tërheqëse dhe joshëse fillon me notat e sipërme energjike të mandarinës, kajsisë dhe bergamotit, përpara se të arrini në një zemër të ngrohtë të përbërë nga jasemini, ylang-ylang dhe nota orkide që lejojnë mendjen tuaj të endet dhe të shpëtojë. Zemra është mbështjellë me një bazë të ëmbël dhe të këndshme të mjaltit me shkëlqim, vaniljes dhe heliotropinës.


Shënime kryesore:

Mandarin

Orkide

Mjaltë me shkëlqim


Shënim bazë:

Mjaltë me shkëlqim


Shënime:

Për të shprehur plotësisht botën e tundimit dhe shijen për gjërat që janë të ndaluara, parfumierit tonë menjëherë iu tërhoq pamja drithëruese dhe aroma joshëse e mjaltit me shkëlqim për këtë aromë. Për të, ajo simbolizon në mënyrë të përsosur sensualitetin e mishit dhe kënaqësinë e madhe të vajzave që kanë besim në thyerjen e rregullave për kënaqësi personale.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CINNAMYL ALCOHOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL
Love Potion janë aroma sensuale me përbërës afrodiziakë. Notat e zemrës së çokollatës së shijshme, afrodiziaku më i këndshëm, krijojnë aroma joshëse që ju ftojnë të jepni dëshirat tuaja dhe të kënaqeni. Ato kanë të bëjnë me sensualitetin që reflektohet në formën e lakuar të shishes, që të kujton linjat sensuale të trupit femëror.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.