Home
Aroma
Aromat për Femra
On The Edge Ujë Tualeti

Përshkrim

On the Edge Ujë Tualeti është një aromë e guximshme që flirton me rregullat. Një kontrast i notave bimore dhe drurore prezanton një shprehje ndryshe të akordeve femërore. On the Edge ju lejon të shijoni aromën ditën dhe natën. Shishja me këndet e saj është e jashtëzakonshme dhe për atë arsye mos kërkoni falje asnjëherë.

Aroma femërore është një bashkëpunim në mes të dy parfumerëe, një akord kotrast i balancuar në mënyrë të përsosur me diçka të ëmbël dhe diçka të fortë. Ngadalë liron nuanca të personalitetit të guximshëm. E fuqishme dhe eksplosive e rrethuar me nota drurore. Ky akord unik nënvizon një nuancë tjetër të karakterit aromatik; më të errët dhe varës të kësaj arome Femërore që e kthen atë nga lartë poshtë dhe liron një femër ndryshe.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, CITRAL, LINALOOL, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 16035

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.