Home
Kremë për sy
Novage+
NovAge Ecollagen Wrinkle Power Kremë për Sy

Përshkrim

NovAge Ecollagen Wrinkle Power Krema për Sy është e dizajuar të zvogëlojë linjat nën sy dhe rrudhat si dhe të targetojë nevoja të tjera unike të zonës rreth syve siq janë dehidrimi, rrathët e zeza apo fryerjet.

ZVOGËLOHEN RRUDHAT DHE LINJAT*
MENJËHERË THEKSON DUKSHMËRINË E ZONËS RRETH SYVE*

Kjo formulë e këndshme "që shkrihet" absorbohet lehtësisht duke e lënë lëkurën me një ndienjë të freskët dhe të butë dhe me zbehje të dukshmërisë së rrudhave, linjave, rrathëve të zeza dhe fryrjeve.


Në afat gjatë, Wronkle Power Krema për Sy ndihmon në ngritjen e kolagjenit për të ndihmuar në zvogëlimin e volumit të linjave dhe rrudhave nën sy.


Mundësuar nga Teknologjia e Patentuar Tri-Peptide, me Kompleks Zbutës, Kafeinë dhe Optical Pearl Teknologji. Pa aromë.


Testuar në klient për efikasitet. Testuar dermatologjikisht.


*Testuar në klient

Për rezultate më të mira aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje si pjesë e NovAge Rutinës.


NovAge rutina për kujdes të lëkurës me në 4-hapa është mundësia juaj ditore për lëkurë më të re, me dukje më të shëndetshme në çfarëdo moshe. Është e dizajnuar në mënyrë shkencore me rezultate të vërtetuara shkencërisht.

SË PAKU 7X LËKURË MË E MIRË KUR NDIQNI NOVAGE RUTINËN - E VËRTETUAR KLINIKISHT

Gjithë çfarë ju duhet është të ndiqni rutinën dy herë në ditë, çdo ditë - dhe të shijoni diferencën që bën.

HAPI 2: SYTË - FOKUSOHUNI TEK SYTË

Kremat për sy kanë strukturë më të lehtë, janë pa aromë, dhe janë të formuluara në mënyrë të veçantë për të targetuar nevojat speciale të zonës rreth syve siq janë linjat, fryrjet dhe rrathët e zinjë.


  • Vendosni një sasi të vogël të kremës në secilin sy
  • Vendosni kremën rreth ashtit të syrit me maja të gishtërinjëve. Shmangni kontaktin direkt me sy.
  • Përhapeni lehtësisht në lëkurë derisa të absorbohet

Rezultate të vërtetuara klinikisht duke përdorur gamën e plotë të kujdesit për lëkurë në krahasim me lëkurën e patrajtuar apo rutinën e thjeshtë për NovAge True Perfection, Time Restore, Ecollagen, Ecollagen Wrinkle Power dhe Ultimate Lift.

Mundësuar nga Teknologjia e Patentuar Tri-Peptide, me Kompleks Zbutës, Kafeinë dhe Optical Pearl Teknologjia.


TEKNOLOGJIA E PATENTUAR TRI-PEPTIDE

Kjo teknologji e patentuar kundër rrudhave kombinon peptidet nga orizi, tërshëra dhe maja. Tri-Peptide Teknologjia ngritë kolagjenin më fuqishëm se sa tre peptide individuale.

Kompleksi zbutës: Një kompleks humektantësh dhe hidratuesit të përziera në mënyrë të veçantë për të hidratuar, ushqyer dhe mbrojtur lëkurën delikate në zonën rreth syve.


Kafeina: Një nga aktivët më të njohur në kremat për sy, për një arsye të mirë, njihet Kafeina për vetitë e saj stimuluese, që ndihmon në zbehjen e dukshmërisë së rrathëve të zinjë dhe fryerjeve, që manifestohen si rezultat i mikroqarkullimit të ngadaltë dhe bëhen edhe më të dukshme nga lëkura e hollë nën sy.


Optical Pearl Teknologjia: Përzierja e copëzave minerale miniskule vepron si prizëm që mbërthen dhe reflekton dritën në sipërfaqen e lëkurës duke i ndihmuar që të zbehë dhe përsosë strukturën dhe tonet e lëkurës, pa e fshehur bukurinë natyrale.


Pa aromë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, PROPANEDIOL, GLYCERIN, COCOS NUCIFERA OIL, ISOPROPYL MYRISTATE, CETYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, DIMETHICONE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, SORBITAN STEARATE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, TETRAHYDROXYPROPYL ETHYLENEDIAMINE, MICA, CAFFEINE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, BENZYL ALCOHOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, BUTYLENE GLYCOL, CARBOMER, ALLANTOIN, CERA ALBA, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, DISODIUM EDTA, HYDROGENATED CASTOR OIL, COPERNICIA CERIFERA CERA, TRITICUM MONOCOCCUM SEED EXTRACT, TIN OXIDE, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HYDROLYZED YEAST PROTEIN, CI 77891

NovAge Ecollagen Wrinkle Power menjëherë zbutë rrudhat deri në 49%, dhe ngritë kolagjenin për të korrektuar rrudhat me kalimin e kohës – vërtetuar klinikisht!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.