Home
Serum & përforcues
Novage+
NovAge Ecollagen Wrinkle Power Serum

Përshkrim

NovAge Ecollagen Wrinkle Power Serumi korrekton rrudhat me rezultate të menjëhershme dhe afatgjate, për lëkurë të butë, të ndritshme dhe me dukje të shëndetshme.

LËKURA NDIHET E PLOTËSUAR QË NGA PËRDORIMI I PARË*

Me aromën e saj delikate dhe strukturën e lehtë në xhel, serumi është një kënaqësi që të aplikohet. Rrëshqet lehtësisht në lëkurë dhe absorbohet shpejtë duke e bërë lëkurën të butë, të ndritshme dhe të plotësuar me hidratim.


Në afat gjatë, Wrinkle Power Serumi është i dizajnuar që të ndihmojë në ngritjen e niveleve të kolagjenit në lëkurë duke zvogëluar volumin e rrudhave, dhe ndihmon në theksimin e dukshmërisë së shëndetshme dhe të butë të barrierës së lëkurës, për të promovuar lëkutë të butë, të ndritshme dhe me dukje të shëndetshme.


Struktura e lehtë e Wrinkle Power Serumit mundëson që të absorbohen aktivet dhe të funksionojnë shpejtë dhe në mënyrë efikase, për të ndihmuar në ngritjen e efektit të kremës së ditës apo të natës.


Mundësuar nga Teknologjia e Patentuar Tri-Peptide, Acidi Hialuronik me Peshë të Ulët Molekulare dhe Pre-biotik Aktiv.


Testuar në klient për efikasitet. Testuar dermatologjikisht.


*Testuar në klient

Për rezultate më të mira aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje si pjesë e NovAge Rutinës.


NovAge rutina për kujdes të lëkurës me në 4-hapa është mundësia juaj ditore për lëkurë më të re, me dukje më të shëndetshme në çfarëdo moshe. Është e dizajnuar në mënyrë shkencore me rezultate të vërtetuara shkencërisht.

SË PAKU 7X LËKURË MË E MIRË KUR NDIQNI NOVAGE RUTINËN - E VËRTETUAR KLINIKISHT

Gjithë çfarë ju duhet është të ndiqni rutinën dy herë në ditë, çdo ditë - dhe të shijoni diferencën që bën.


HAPI 3: RRITJA E EFEKTIT - AKTIVIZONI FUQINË

Serumet janë një përforcues i efikasitetit të rutinës tuaj. Struktura e lëngshme e serumit është e dizajnuar për të ofruar aktivitetet hidratuese dhe ruajtëse të rinisë shpejtë dhe me efikasitet, përpara se të aplikoni kremën tuaj të ditës apo të natës.


Vendosni pak serum në dor. Dhe me maja të gështërinjëve vendosni lehtësisht dhe në mënyrë të njëtrajtshme në fytyrë, duke shmangur zonën rreth syve. Përhapeni në fytyrë butësisht derisa të absorbohet tërësisht.


Rezultate të vërtetuara klinikisht duke përdorur gamën e plotë të kujdesit për lëkurë në krahasim me lëkurën e patrajtuar apo rutinën e thjeshtë për NovAge True Perfection, Time Restore, Ecollagen, Ecollagen Wrinkle Power dhe Ultimate Lift.

Mundësuar nga Teknologjia Tri-Peptide, Acidi Hialuronik me Peshë të Ulët Molekulare dhe Pre-Biotik Aktiv

TEKNOLOGJIA E PATENTUAR TRI-PEPTIDE

Kjo teknologji e patentuar kundër rrudhave kombinon peptidet nga orizi, tërshëra dhe maja. Tri-Peptide Teknologjia ngritë kolagjenin më fuqishëm se sa tre peptide individuale.

ACID HIALURONIK ME PESHË TË ULËT MOLEKULARE

Acidi Hialuronik me Peshë të Ulët Molekulare tërheqë dhe ruan deri në 1000x peshën e saj në hidratim. Mund të absorbohet më efektivisht në lëkurë ku zbutë rrudhat dhe thekson dukjen dhe ndienjen e tërësishme të lëkurës.

Pre-Biotik Aktiv:

Pre-Biotic Aktiv: Pre-Biotik Aktiv është një ekstrakt nga mikroorganizmat detar që gjenden në Veri të Francës, në një ekosistem të veçantë ku uji i freskët bashkohet me ujin e detit. Ky përbërës inovativ shërben si "ushqim" për bakteriet e mira që gjenden në lëkurë. Stimulon rigjenerimin e qelizave dhe promovon shëndet të mirë të lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., DIMETHICONE, BETAINE, PROPANEDIOL, PPG-5-LAURETH-5, SILICA, CETEARETH-20, GLYCERIN, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, ISOHEXADECANE, DIMETHICONOL, SODIUM HYALURONATE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, POLYSORBATE 80, SORBITAN OLEATE, TRITICUM MONOCOCCUM SEED EXTRACT, PHENETHYL ALCOHOL, SACCHARIDE ISOMERATE, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HYDROLYZED YEAST PROTEIN, BENZYL ALCOHOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, PARFUM, PHENOXYETHANOL

NovAge Ecollagen Wrinkle Power menjëherë zbutë rrudhat deri në 49%, dhe ngritë kolagjenin për të korrektuar rrudhat me kalimin e kohës – vërtetuar klinikisht!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.