Home
Serum & përforcues
Optimals
Optimals Serum Ushqyes

Përshkrim

Një përforcues i lehtë për t’u përdorur për lëkurën e thatë dhe të dehidratuar. Formulë shumë e përqendruar me një përbërje natyrore suedeze përbërës vajrash që plotësojnë lëkurën dhe me vitaminë E. Përzihet pa probleme me kremin tuaj hidratues për lëkurën e ushqyer menjëherë dhe lëkurën e rimbushur. Për përdorim ditor ose mujor, në varësi të nevojave të lëkurës.

Pastroni duart para përdorimit. Vendosni një sasi të vogël të kremit tuaj të fytyrës Optimals në pëllëmbën e dorës. Me këtë gjest të ri, të lehtë për kujdesin e lëkurës, thjesht shtoni 1-2 pika të përforcuesitte kremi i fytyrësdhe përziejeni derisa të qetë para se të aplikoni në fytyrë.

Mos e përdornipërforcues më vete, pa shtuar në krem ​​për fytyrë.

Për përdorim të përkohshëm ose afatgjatë, varet nga nevojat tuaja të lëkurës.

  • Vaj i trëndafilit, vaj kanolaand camelina oilplotësoni dhe ushqeni lëkurën me acide yndyrore thelbësore. • Vitamin E mund të ndihmojë në hidratimin e lëkurës duke lidhur ujë në lëkurë.

Të gjithë Përbërësit
CANOLA OIL, ISOPROPYL MYRISTATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, TOCOPHERYL ACETATE, CAMELINA SATIVA SEED OIL, ROSA CANINA FRUIT OIL, TOCOPHEROL
Shkencëtarët tanë kanë zgjedhur disa nga përbërësit botanikë më efektivë të njohur në Suedi, për të krijuar vargje të përshtatura të kujdesit të lëkurës me përzierje natyrore të përbërësve suedezë. Njihuni me Optimalet e reja!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.