Home
Sapun
Swedish Spa
Swedish Spa Smooth Rocks Sapun Masazhues dhe Pasrues

Përshkrim

E dizajnuar për të masazhuar dhe stimuluar qarkullimin me njërën anë dhe për të pastruar dhe zbutur lëkurën me anën tjetër. Shkuma liron një aromë relaksuese me një akord ujor bimor që ndihmon në relaksimin e trupit dhe mendjes.


Copëzat e arrave me origjinë natyrale veprojnë në pastrim të thellë, duke ndihmuar për një lëkurë më të ndritur dhe më të lëmuar. Përmbanë minerale të këndshme për lëkurën dhe Corallina Officinalis revitalizuese.

  1. Përdorni njërën anë me pjesën masazhuese për të masazhuar butësisht me lëvizje rrethore në lëkurë të lagut. Kjo vepron që të stimulojë qarkullimin dhe pastron.
  2. Përdorni anën e butë rrethore të sapunit në lëkurë të lagur dhe në zonat ku ju nevojitet pastrim shtesë.
  3. Shpërlani shkumën tërësisht.

  • E përshtatshme për përdorim të përditshëm.

CORALLINA OFFICINALIS: RUBINI I DETIT

Shpesh gjindet në ujërat e freskët të bregut të Suedisë, kjo algë e kuqe njihet se ka sasi të lartë të sheqerit, mineraleve dhe përbërësve të tjerë ushqyes që ndihmojnë në akordimin e vetive antioksidante, hidratuese dhe revitalizuese.

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, GLYCERIN, PARFUM, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, BENZYL SALICYLATE, LITHOTHAMNION CALCAREUM POWDER, PALM KERNEL ACID, GERANIOL, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, LIMONENE, CORALLINA OFFICINALIS EXTRACT, JUGLANS REGIA SHELL POWDER, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, CI 77891, CI 77007

Take time out, in nature, to relax both body and mind. That’s the Swedish way. From oils that transform into milky foam to silky soft mineral clay and luscious whipped body butter, the sublime textures of Swedish Spa are designed to help soothe away tension and fill you with inner tranquillity. With Swedish Spa, you can be inspired by nature at home.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.