Swedish Spa
Swedish Spa Salt Crystals Skrab për Trup

Përshkrim

Skrab i butë pastrues për një lëkurë të bukur dhe të butë. Aroma relaksuese ujore bimore do të ndihmojë në qetësimin e mendjes dhe trupit, duke ju futur në një gjendje relaksi dhe qetësie.


Përmbanë kristale kripe dhe copëza bajame me origjinë natyrale që ndihmojnë në pastrimin e thellë të lëkurës dhe shea gjalp intensivisht ushqyese si dhe vajëa të kanolas dhe bajames së ëmbël. Skrabi përmban gjithashtu edhe Corallina Officinalis revitalizuese.

  1. Masazhoni butësisht në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore.
  2. Shpërlani tërësisht me ujë të ngrohtë.
  3. Përdorni 1-2 herë në javë për lëkurë të butë dhe të ndritshme.

CORALLINA OFFICINALIS: RUBINI I DETIT

Shpesh gjindet në ujërat e freskët të bregut të Suedisë, kjo algë e kuqe njihet se ka sasi të lartë të sheqerit, mineraleve dhe përbërësve të tjerë ushqyes që ndihmojnë në akordimin e vetive antioksidante, hidratuese dhe revitalizuese.

Të gjithë Përbërësit
SODIUM CHLORIDE, ISOHEXADECANE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, PARFUM, ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER, CERA ALBA, PHENOXYETHANOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS SHELL POWDER, BENZYL SALICYLATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, CANOLA OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, TOCOPHERYL ACETATE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, AQUA, BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER, GLYCERIN, GERANIOL, ETHYLPARABEN, LIMONENE, CORALLINA OFFICINALIS EXTRACT, BHT, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID

Take time out, in nature, to relax both body and mind. That’s the Swedish way. From oils that transform into milky foam to silky soft mineral clay and luscious whipped body butter, the sublime textures of Swedish Spa are designed to help soothe away tension and fill you with inner tranquillity. With Swedish Spa, you can be inspired by nature at home.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.