Home
Hidratues trupi
Swedish Spa
Swedish Spa Mirror Ocean Vaj për Trup

Përshkrim

Vaj për trup, që absorbohet shpejtë me një përzierje hidratuese të itaminës E, Kanolas dhe vajit të Bajames.


Ky vaj i pasur gjithashtu është i pasur me Alaria Esculenta alga që njihen si Thesari i Detit, që zbusin dhe revitalizojnë lëkurën tuaj.


Përdoreni pas pastrimit për hidratim të menjëhershëm apo masazhoni butësisht.


Me aromë të re ujore bimore dhe nëntone të buta, vërtetohet se qetëson mendjen dhe ju relakson nga brenda jashtë.

  1. PËR MASAZHË:
  • Ngrohni një sasi të vogël të vajit në duar.
  • Masazhoni në tërë trupin në zonat me lëkurë të thatë.

  1. PAS DUSHIT:
  • Aplikoni në tërë trupin në zonat me lëkurë të thatë.
  • Butësisht përhapeni dhe thajeni

CORALLINA OFFICINALIS: RUBINI I DETIT

Shpesh gjindet në ujërat e freskët të bregut të Suedisë, kjo algë e kuqe njihet se ka sasi të lartë të sheqerit, mineraleve dhe përbërësve të tjerë ushqyes që ndihmojnë në akordimin e vetive antioksidante, hidratuese dhe revitalizuese.

Të gjithë Përbërësit
CANOLA OIL, OCTYLDODECANOL, C12-15 ALKYL BENZOATE, ISOPROPYL MYRISTATE, PEG-20 GLYCERYL TRIISOSTEARATE, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, TOCOPHERYL ACETATE, GERANIOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LIMONENE, AQUA, GLYCERIN, ALGAE EXTRACT, CORALLINA OFFICINALIS EXTRACT, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID

Take time out, in nature, to relax both body and mind. That’s the Swedish way. From oils that transform into milky foam to silky soft mineral clay and luscious whipped body butter, the sublime textures of Swedish Spa are designed to help soothe away tension and fill you with inner tranquillity. With Swedish Spa, you can be inspired by nature at home.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.