Home
Hidratues trupi
Swedish Spa
Swedish Spa Whipped Waves Gjalpë për Trup

Përshkrim

Një gjalp për trup e pasur dhe kremoze që shkrihet në lëkurën tuaj. E pasur me Vaj kokosi, Shea gjalp, Vaj Kanola dhe Bajame të ëmbël - 2x më shumë hidratues se sa kremat standarde të Oriflame.


Aroma ujore ndihmon që të qetësojë ndienjat tuaja duke ju lënë të relaksuar nga brenda jashtë.


Kjo gjalp absrobuese për trup e bën lëkurën tuaj të butë dhe të lëmueshme dhe përmban gjithashtu edhe Corallina Officinalis ushqyese dhe revitalizuese.

Aplikoni në tërë trupin duke masazhuar derisa të absorbohet tërësisht. E përshtatshme për përdorim të përditshëm.

CORALLINA OFFICINALIS: RUBINI I DETIT

Shpesh gjindet në ujërat e freskët të bregut të Suedisë, kjo algë e kuqe njihet se ka sasi të lartë të sheqerit, mineraleve dhe përbërësve të tjerë ushqyes që ndihmojnë në akordimin e vetive antioksidante, hidratuese dhe revitalizuese.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, COCOS NUCIFERA OIL, CETEARYL ALCOHOL, ISOPROPYL MYRISTATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, GLYCERYL STEARATE CITRATE, CERA ALBA, STEARIC ACID, SODIUM POLYACRYLATE, PALMITIC ACID, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, BENZYL SALICYLATE, PROPYLPARABEN, GERANIOL, LIMONENE, CANOLA OIL, CORALLINA OFFICINALIS EXTRACT, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, CITRIC ACID, CI 16035, CI 42090

Take time out, in nature, to relax both body and mind. That’s the Swedish way. From oils that transform into milky foam to silky soft mineral clay and luscious whipped body butter, the sublime textures of Swedish Spa are designed to help soothe away tension and fill you with inner tranquillity. With Swedish Spa, you can be inspired by nature at home.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.