Love Nature
Love Nature Cold Kremë për Fytyrë me Dyll Blete dhe Vaj Bajame Ushqyese dhe Mbrojtëse

Përshkrim

Kremi i pasur i fytyrës, me krem të ftohtë, i përsosur për të shmangur kushtet e vështira ose të ftohta. I mbushur me vaj bajameje natyrale dhe dyllë blete, jep një ndjenjë të menjëhershme rehati, ndërsa punon për të ushqyer, mbrojtur dhe rivendosur lagështinë vitale në lëkurën e thatë. I testuar dermatologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Aplikoni në lëkurë të pastër çdo mëngjes dhe mbrëmje, duke shmangur zonën rreth syve.

AQUA, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, ISOPROPYL MYRISTATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, CANOLA OIL, CERA ALBA, DIMETHICONE, SODIUM POLYACRYLATE, CETEARETH-12, CAPRYLYL GLYCOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, SODIUM CETEARYL SULFATE, PARFUM, PANTHENOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 16035, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.