Home
Kujdesi për buzë
Tender Care
Tender Care Balsam Mbrojtës me Vaj Organik të Farës së Shegës

Përshkrim

Tender Care Balsami Mbrojtës me Vaj organik të Farës së Shegës është zgjidhja e përsosur për të ushqyer dhe përkujdesur për lëkurën dhe buzët e thata dhe të ashpra. E krijuar me formulën e mrekullueshme të Tender Care me Vitamin E dhe Dyll natyral Blete, ky krijim në edicion të limituar, i formuluar me Vaj organik të Farës së Shegës, ndihmon në mbrojtje antioksidante derisa hidraton dhe zbutë lëkurën dhe buzët tuaja. Me një aromë të freskët dhe frutore të Shegës.

Për një lëkurë të bukur dhe të butë… 1. Lëmoni në lëkurë të thatë në fytyrë, bërryla, duar, buzë, gjunjë ose këmbë. 2. Aplikoni Kujdesin e Tenderit sa më shpesh që të jetë e nevojshme, në çdo kohë që ju nevojitet. 3. Sigurohuni që ta keni gjithmonë një me vete - në çantën tuaj të dorës, në punë dhe në komodinën tuaj!

HEROINA E SHEGËS

Vaji antioksidant i Farës së Shegës ka aftësinë natyrale të mrekullueshme për të ofruar mbrojtje kundër radikaleve të lira të dëmshme për lëkurën. Për më tepër, njihet se forcon epidermën dhe ofron hidratim intensiv dhe ushqyeshmëri për lëkurën dhe buzët. Gjithashtu njihet për përfitimet qetësuese ndaj lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
PETROLATUM, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARAFFINUM LIQUIDUM, CERA ALBA, PARAFFIN, ACETYLATED LANOLIN, CETYL ALCOHOL, PARFUM, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERYL CAPRYLATE, PUNICA GRANATUM SEED OIL
Tender Care është një balsam i dashur për shumë qëllime me një aftësi fantastike për të zbutur dhe mbrojtur buzët dhe lëkurën e thatë në të gjithë trupin! Krijuar në vitin 1970, Tender Care është bërë një ikonë e Oriflame dhe është dashur dhe përdorur nga miliona. Formula efektive përbëhet nga një përzierje ushqyese e vajrave natyralë, dyllit të bletës dhe vitaminës E dhe ka një origjinë natyrale 99,9%.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.