Home
Sprej për Trup & Deodorant
Be the Legend
Be The Legend Deodorant Anti-perspirant në Roll-on

Përshkrim

Të sigurt, por të afrueshëm, emocionues por të relaksuar. Ai bie në sy edhe pa u përpjekur. Be Legend, në një deodorant anti-djersë rrotullues, kap thelbin e këtij njeriu të kontrasteve duke çiftuar lëkurë me mollë të freskët, me lëng dhe ngrohtësinë dehëse të fasules tonka.
AQUA, ALCOHOL DENAT., ALUMINUM CHLOROHYDRATE, C12-13 PARETH-9, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, BUTYLENE GLYCOL, LINALOOL, COUMARIN, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, SODIUM PHOSPHATE

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.