Home
Sprej për Trup & Deodorant
Giordani Gold
Miss Giordani Deodorant i Parfumuar në Roll-on

Përshkrim

Shkëlqimi i nerolit është nënshkrimi përcaktues i kësaj aromë të gjallë si një deodorant i parfumuar. Kjo lule klasike italiane hedh një shkëlqim të ndezur të besimit, gjallëri të parezistueshme dhe një kthesë të sofistikimit të lehtë.

AQUA, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, STEARETH-2, PPG-15 STEARYL ETHER, PARFUM, STEARETH-21, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, LIMONENE, ALLANTOIN, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, GERANIOL
 

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.