Home
Aromat
Be the Legend
Be The Wild Legend Ujë Tualeti

Përshkrim
Aromë e sofistikuar mashkullore e cila përmbledh gëzimin e plotë të zgjedhjes së rrugës tuaj. Për burrat e shtyrë që e duan tronditjen e udhëtimit.


Një përzierje energjike e piperit të zi të gjallë, lavandin dhe akordit të ambergris. Be the Wild Legend hapet me një goditje të fortë me portokall gjaku, xhenxhefil dhe piper të zi. Zemra intensive lëviz nga barbarozë në lavandin dhe pastrohet nga orris i çmuar. Përfundimi është një përzierje e guximshme e akordit të ambergris me një prekje të fasules tonka dhe vetiver duke i dhënë asaj një tharje të ëmbël dhe kokëfortë.


Për burrat që zgjedhin të ndjekin mënyrën e tyre.

Ambergris Accord ofron një aromë të ngrohtë dhe të sofistikuar, e cila plotësohet nga mprehtësia e një maje piperi të zi dhe një zemre lules e lavandin, duke kombinuar për të krijuar një aromë të plotë dhe intensive.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HYDROXYCITRONELLAL, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 42090, CI 19140

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.