Home
Aroma
Divine
Divine Royal Ujë Tualeti

Përshkrim

Sillni feminitetin tuaj më luksoz dhe fuqizues me këtë Ujë Tualeti frymëzuese dhe gjallëruese. Një shtesë shumë e veçantë e koleksionit Hyjnor, kjo aromë lulëzon bukur me shënime lulesh dimërore-duke kanalizuar gjithë shkëlqimin tuaj ndriçues për rastet më elegante festive.
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA PEEL OIL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, LIMONENE, GERANIOL, COUMARIN, EUGENOL, POGOSTEMON CABLIN LEAF OIL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 42090
Kushdo që tha që ju duhet të mbani veshjet tuaja më të mira për raste të veçanta, ka gabuar. Ju meritoni të shkëlqeni si një yll çdo ditë!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.