Home
Kujdes intim
Feminelle
Feminelle Protecting Pastrues Intim me Boronicë të Kuqe

Përshkrim

Larje e butë, e përditshme intime për të pastruar dhe mbrojtur zonën intime nga aroma dhe shqetësimi.


Xheli me aromë të këndshme, të butë dhe me strukturë të butë është i lehtë për t’u përdorur: thjesht pastroni me ujë, pastroni dhe shpërlajeni.


Mbushur me ekstrakt boronicë për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës. Me acid laktik dhe një infuzion prebiotik në ekuilibrin e pH & mbrojtjen e shëndetit të përgjithshëm të mikrobiomës intime.


I përshtatshëm për përdorim të përditshëm ose aq shpesh sa është e nevojshme, duke përfshirë menstruacionet, shtatzëninë dhe ushqyerjen me gji.


Testuar dermatologjikisht dhe gjinekologjikisht, i biodegradueshëm.

  • Për përdorim nën dush
  • Lëreni me ujë, pastrojeni dhe pastrojeni
  • Vetëm përdorim i jashtëmh bhnjmk,
  • Ekstrakt boronicë - I njohur për vetitë e tij anti-oksiduese, ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimi; mbështet një gjendje të shëndetshme të lëkurës; me reputacion për të ndihmuar në ushqimin dhe kujdesin për lëkurën.
  • Acid laktik - Ndihmon në arritjen e ekuilibrit optimal të pH për mbrojtje; pengon praninë dhe rritjen e mikroflorës së pafavorshme.
  • Përbërësi prebiotik - Mbështet rritjen e mikroflorës së favorshme në mikrobiomën intime; mbështet mbrojtjen natyrore të lëkurës.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, LAURYL GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, OLIVE OIL PEG-7 ESTERS, POLYQUATERNIUM-67, PARFUM, SODIUM LACTATE, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, VACCINIUM MACROCARPON SEED OIL, BISABOLOL, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE
Produktet tona për kujdes intim janë pa sapun dhe përmbajnë acid laktik natyral për të rikthyer pH balancin e trupit tuaj derisa fortësojnë mbrojtjen natyrale të trupit tuaj kundër irritimeve. Përmbanë ekstrakt të hibiskusit roze për të ju mbajtur freskët dhe pastër gjatë tërë ditës.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.