Home
Kujdes intim
Feminelle
Feminelle Pastrues Freskues Intim me Rrush të Zi dhe Lule Lotus

Përshkrim

Larje ditore, intime për të pastruar dhe freskuar zonën intime. Dorëzohet si një xhel me aromë të këndshme, me strukturë të butë dhe është i lehtë për t’u përdorur: thjesht pastroni me ujë, pastroni dhe shpëlajeni.


Mbushur me rrush pa fara dhe lule lotus për vetitë e tyre freskuese - veçanërisht i përshtatshëm për gratë aktive.


Acidi laktik & infuzioni prebiotik ndihmon në sigurimin e ekuilibrit dhe mbrojtjes optimale të pH për mikrobiomën intime - duke mbështetur shëndetin e tij të përgjithshëm.


I përshtatshëm për përdorim të përditshëm ose aq shpesh sa është e nevojshme, dhe gjatë menstruacioneve, shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.


Formulim i testuar nga dermatologjikisht dhe gjinekologjikisht, i biodegradueshëm.

  • Për përdorim nën dush
  • Lëreni me ujë, pastrojeni dhe pastrojeni
  • Vetëm përdorim i jashtëm
  • Ekstrakt i rrushit të zi - Dihet se përmban përbërës të dobishëm dhe vitamina për të kushtëzuar / freskuar lëkurën; me veti hidratuese.
  • Ekstrakt Lotus - I njohur për përbërjet e tij të dobishme, vitaminat dhe mineralet për të freskuar / kushtëzuar lëkurën; lagështimi inkurajon një gjendje të butë.
  • Acid laktik - Ndihmon në arritjen e ekuilibrit optimal të pH për mbrojtje; pengon praninë dhe rritjen e mikroflorës së pafavorshme.
  • Përbërësi prebiotik - Mbështet rritjen e mikroflorës së favorshme në mikrobiomën intime; mbështet mbrojtjen natyrore të lëkurës.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, LAURYL GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, OLIVE OIL PEG-7 ESTERS, POLYQUATERNIUM-67, PARFUM, SODIUM LACTATE, GLYCERIN, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, MENTHYL LACTATE, NELUMBIUM SPECIOSUM FLOWER EXTRACT, RIBES NIGRUM FRUIT EXTRACT, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE, POTASSIUM SORBATE
Produktet tona për kujdes intim janë pa sapun dhe përmbajnë acid laktik natyral për të rikthyer pH balancin e trupit tuaj derisa fortësojnë mbrojtjen natyrale të trupit tuaj kundër irritimeve. Përmbanë ekstrakt të hibiskusit roze për të ju mbajtur freskët dhe pastër gjatë tërë ditës.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.