Home
Kujdes intim
Feminelle
Feminelle Teens Gentle Pastrues Intim me Manushaqe të Egër

Përshkrim

Formuluar posaçërisht për vajzat e moshës 13-18 vjeç, duke filluar me rutinat e higjienës intime dhe që dëshirojnë një formulim të butë, të kujdesit intim.


Kjo larje intime e përditshme, e mbushur me ekstrakt të egër pansy për pronën e saj tepër të butë. Butësisht freskon dhe kujdeset për zonën intime.


Xheli me aromë të këndshme, me strukturë të butë është i lehtë për t’u përdorur: thjesht pastroni me ujë, pastroni dhe shpëlajeni.


Acidi laktik & një infuzion prebiotik ndihmon në sigurimin e ekuilibrit optimal të pH për mbrojtjen dhe shëndetin e mikrobiomës intime.


I përshtatshëm për përdorim të përditshëm ose sa më shpesh të jetë e nevojshme, dhe gjatë menstruacioneve.


Formulim i testuar nga dermatologjikisht dhe gjinekologjikisht, i biodegradueshëm.

  • Për përdorim nën dush
  • Lëreni me ujë, pastrojeni dhe pastrojeni
  • Vetëm përdorim i jashtëm
  • Ekstrakt i egër panzie - Natyrë e butë dhe delikate, që dihet se përmban përbërës të dobishëm për të ndihmuar ushqimin e lëkurës; e pasur me substanca që qetësojnë dhe ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimi.
  • Acid laktik - Ndihmon në arritjen e ekuilibrit optimal të pH për mbrojtje; pengon praninë dhe rritjen e mikroflorës së pafavorshme.
  • Përbërësi prebiotik - Mbështet rritjen e mikroflorës së favorshme në mikrobiomën intime; mbështet mbrojtjen natyrore të lëkurës.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, LAURYL GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID, CITRIC ACID, DMDM HYDANTOIN, OLIVE OIL PEG-7 ESTERS, POLYQUATERNIUM-67, PARFUM, SODIUM LACTATE, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERIN, VIOLA TRICOLOR EXTRACT, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE, POTASSIUM SORBATE
Produktet tona për kujdes intim janë pa sapun dhe përmbajnë acid laktik natyral për të rikthyer pH balancin e trupit tuaj derisa fortësojnë mbrojtjen natyrale të trupit tuaj kundër irritimeve. Përmbanë ekstrakt të hibiskusit roze për të ju mbajtur freskët dhe pastër gjatë tërë ditës.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.