Home
Kremë për sy
Novage+
NovAge Skinergise Ideal Perfection Krema për Zonën Rreth Syve

Përshkrim

Kremi për sytë NovAge Skinergise Ideal Perfection është zgjidhja e përparuar e kujdesit për sytë për t'ju vënë nën kontroll lëkurën tuaj, për të minimizuar shenjat e dukshme të lodhjes dhe për t'ju ndihmuar të dalloni pamjen e freskët dhe rrezatuese që doni.


PROVUAR KLINIKISHT HIDRATIM 24 ORËΔ

VIJAT E HOLLA RRETH SYVE DUKEN MË TË REDUKTUARA – 80% PAJTOHEN*1

TË FRYRAT NËN SY DUKSHËM TË REDUKTUARA– 86% PAJTOHEN*1

RRATHËT E ERRËT DUKSHËM ZVOGËLOHEN – 76% PAJTOHEN*1
Nga momenti kur është aplikuar, Acidi Hyaluronic punon për të hidratuar intensivisht zonën e syve, duke ndihmuar në shëndosjen e lëkurës dhe arritjen e një pamje të rigjallëruar të shkëlqimit të shëndetshëm dhe një ndjesi të freskët. Për të plotësuar efektin, Kafeina ndihmon në adresimin e shenjave të dukshme të lodhjes, si fryrja dhe rrathët e errët, duke ndihmuar në krijimin e një pamjeje më të qetë, energjike. Në të njëjtën kohë, Ndriçuesit Optikë zvogëlojnë pamjen e papërsosmërive dhe Grimcat me Reflektim të Argjendit ndihmojnë lëkurën të duket më rrezatuese.


Me kalimin e kohës, linjat e para të dukshme të shprehjes zbuten dhe zona e syve mbetet e lagur deri në 24 orë. Acidi Hyaluronic ndihmon në forcimin e themelit të lëkurës dhe lë lëkurën të ndihet elastike, e butë dhe e butë. Taurine Energizing Technology sjell energji që rrit lëkurën, një efekt anti-lodhje dhe ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së vijave të holla. Ekstrakti i qelizave burimore Açai Plant ndihmon në sigurimin e mbrojtjes antioksiduese kundër radikalëve të lirë, rrit hidratimin dhe plotëson në mënyrë të përsosur veprimin Taurine për të ndihmuar rimbushjen e qelizave, energjinë e lëkurës dhe ruajtjen e vitalitetit të saj.


Me Taurine Energizing Technology, ekstrakt të qelizave burimore të bimëve Açai, Acid hialuronik, kafeinë, ndriçues optikë dhe grimca që reflektojnë argjend.


Pa aromë. Testuar klinikisht dhe optalmologjikisht.ΔStratum Corneum. Krem për sytë vetëm, pas përdorimit të parë.
*1Testuar nga konsumatori, rutina e plotë,pas 4 javë të përdorimit.

Për rezultate më të mira aplikoni mëngjesin dhe mbrëmjen si pjesë e rutinës së NovAge.


Rutina e kujdesit për lëkurën me 4 hapa NovAge është regjimi juaj ditor për lëkurën rinore, me pamje të shëndetshme në çdo moshë.Është dizajnuar shkencërisht, me rezultate të provuara klinikisht.


SË PAKU 7 X HERË LËKURË MË TË MIRË KUR E NDIQNI RUTINËN E NOVAGE∆∆


E tëra çfarë ju duhet të bëni është të ndiqni rutinën NovAge dy herë në ditë, çdo ditë - dhe të shijoni ndryshimin që bën.


HAPI 2: SYTË- FOKOSOHUNI NË SY


Kremrat e syve NovAge kanë cilësi më të lehtë, nuk kanë aromë dhe janë formuluar posaçërisht për të synuar nevojat unike të zonës së syve si linjat e imëta, fryrja dhe rrathët e errët.


  • Shtrëngoni butësisht, rrëshqitni aplikuesin e topit nën secilin sy.
  • Hidhni butë lëkurën rreth zonës së syve derisa të tretet.
  • Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë.
ΔΔ Rezultatet e provuara klinikisht pas rutinës së kujdesit të lëkurës NovAge duke përdorur NovAge Skinergise Set vs lëkurës së patrajtuar.

Me Taurine Energizing Technology, ekstrakt të qelizave burimore të bimëve Açai, Acid hialuronik, kafeinë, ndriçues optikë dhe grimca që reflektojnë argjend.Taurine Energising Teknologji

Kjo teknologji inovative përmban Taurinë me origjinë natyrore e cila ndihmon në rimbushjen e lëkurës duke rritur energjinë qelizore për të rigjallëruar qelizat në mënyrë që ato të mund të performojnë në mënyrë optimale. Ai gjithashtu hidratohet menjëherë, ndihmon në ruajtjen e vitalitetit të lëkurës dhe punon për të zvogëluar shenjat e dukshme të lodhjes dhe pamjen e dukshme të vijave të holla. Teknologjia rritet më tej nga algat Skandinave, të provuara për të ristrukturuar dhe mbrojtur qelizat.


Açai Plant Stem Cell ekstrakti


Zgjedhur për fuqitë e tij të pabesueshme antioksiduese, ekstrakti i qelizave burimore Açai Plant është i njohur për të ofruar mbrojtje kundër radikalëve të lirë. Ai gjithashtu punon për të rritur hidratimin dhe plotëson në mënyrë të përsosur veprimin energjik të lëkurës të Taurinës, për të ndihmuar rimbushjen e qelizave dhe energjinë e lëkurës.


Acidi Hyaluronic

Acidi Hyaluronic është natyrshëm i pranishëm në lëkurë dhe njihet për aftësinë e tij mbresëlënëse për të rregulluar dhe rritur nivelet e lagështisë së lëkurës - një faktor kritik në luftimin e shenjave të para të plakjes. Në mënyrë të pabesueshme, mund të lidhë deri në 1000x peshën e vet në ujë, dhe siguron një ndjenjë të plumbimit të menjëhershëm të lëkurës.Është provuar gjithashtu se forcon themelin e lëkurës dhe e lë lëkurën të ndihet elastike, e butë dhe e lëmuar.


Caffeine

Shenjat e para të plakjes dhe tregimet shenjat e një stili jetese plot tension (rrathët e errët, çantat dhe fryrja) shpesh janë më të spikatura rreth syve ku lëkura është më e hollë dhe më delikate se pjesa tjetër e fytyrës. Për të korrigjuar këtë, kremi për sytë NovAge Skinergise Ideal Perfection është formuluar me Kafeinë - një përmirësues i mirënjohur i mikro-qarkullimit të gjakut me një aftësi të provuar për të zvogëluar shenjat klasike të dukshme të plakjes dhe lodhjes, duke ndihmuar lëkurën tuaj rreth syve të duket më e pushuar dhe i rifreskuar.


Ndriçues Optik

Kjo përzierje unike e grimcave minerale sferike miniskule dhe pluhurave të paqartë optik reflekton dritën për të sjellë shkëlqim të menjëhershëm në lëkurë; dhe shpërndan dritën duke krijuar një efekt me fokus të butë që turbullon dhe përsos papërsosmëritë e dukshme të lëkurës.Silver-Reflect Particles


Kremi dhe Serumi për sytë NovAge Skinergise Ideal Perfection janë të formuluara me porosi me grimca minerale me ton argjendi me aftësi mbresëlënëse për të reflektuar dritën. Kjo krijon një efekt vizual unik në aplikim i cili ndihmon lëkurën të shfaqet menjëherë më rrezatuese.


Pa aromë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, ISONONYL ISONONANOATE, CYCLOHEXASILOXANE, SILICA, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PANTHENOL, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONOL, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, ISOHEXADECANE, CAPRYLYL GLYCOL, POLYSORBATE 80, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAFFEINE, EUTERPE OLERACEA FRUIT EXTRACT, MICA, SODIUM HYDROXIDE, SORBITAN OLEATE, SODIUM HYALURONATE, LACTOBACILLUS FERMENT, SODIUM CARRAGEENAN, JANIA RUBENS EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CI 77891
NovAge Skinergise është diapazoni ynë i kujdesit për lëkurën me performancë të përparuar që rrit lëkurën për të luftuar të gjitha shenjat e para të plakjes. Taurine Energizing Technology ndihmon në rimbushjen e lëkurës gjatë punës për të zvogëluar shenjat e dukshme të lodhjes dhe vijave të holla. E provuar klinikisht që zvogëlon vijat e holla, zvogëlon shfaqjen e poreve dhe përmirëson rrezatimin me 25x.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.