Home
Aromat
Eclat
Eclat Style Parfum

Përshkrim
Për përsosmëri dhe hijeshi të lehtë.

Eclat Style është një Parfum më i rafinuar dhe elegant për burra, krijuar nga dy Parfumues Master me disa nga përbërësit më prestigjiozë në parfumeri. Një aromë e përjetshme, moderne dhe mashkullore që përmban marrëveshjen ekskluzive De Laire Sellier Accord që kap mishërimin e hijeshisë dhe elegancës pariziane.

.Vendoseni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj: qafën ose dore.Familja e aromave: Woody - Aromatic - Ambery


Kjo aromë e përjetshme dhe e sofistikuar hapet me erëza të freskëta dhe delikate të notave Grejpfrut, Kardamom dhe Rozmarinë. Në zemër, shënimet prej lëkure të lëmuara të Marrëveshjes De Laire Sellier janë mbështjellë me nota të freskëta të Orris dhe Geranium. Të gjitha të mbështetura nga një strukturë e ngrohtë enotave bazë të Vetyver, Temjanit dhe Amberit.


Shënime kryesore: Grejpfrut, De Laire Sellier Accord, Vetyver


Shënim: Marrëveshja De Laire Sellier

Për t'i dhënë Eclat Style nënshkrimin unik të lëkurës me aromë, Parfumerat Master Emilie Coppermann dhe Alienor Massenet filluan krijimin e një marrëveshje De Laire me lulen Orris. Të frymëzuar nga ekspertiza e një shalë prej lëkure artizanale, ata i veshën me kujdes Orris portreti me nota të freskëta dhe metalike për të pasqyruar karakteristikat e forta dhe fisnike të lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, LINALOOL, LIMONENE, CITRUS NOBILIS PEEL OIL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, COUMARIN, EUGENOL, GERANIOL, CINNAMAL, PHENOXYETHANOL, CINNAMYL ALCOHOL, CITRAL, CI 60730, CI 19140, CI 42090
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.