Home
Aroma
sensity
Sensity Pink Bloom Kolonjë në Sprej

Përshkrim

Lëreni freskinë të lulëzojë mbi ju


Përqafoni bukurinë freskuese të aromave të frymëzuara nga natyra në qytet me këtë kolonjë për përdorim në të gjithë trupin. Një aromë e harlisur me nota të ndezura të bozhure, dardhës dhe miskut që aromatizojnë lehtë lëkurën, frymëzuar nga aromat ngritëse të përjetimit të natyrës së qytetit në lulëzimin e plotë. Krijuar me natyrën gjithmonë në mendje, shishja përmban plastikë të ricikluar.

Sensity Pink Bloom fillon me notat e sipërme drithëruese të sythave të portokallit, dardhës dhe rrushit të zi - duke zbuluar një zemër delikate, të ëmbël dhe me lule te Gardenia dhe lule bozhure. Kjo aromë e shkelqyer, ngrohet nga notat sensuale bazë të drurit të kedrit, myshkut dhe drurit të akacisë.


Shënime kryesore: Bozhure, Dardhe, Musk


Shënim baze: Bozhure


Një lule e shkëlqyeshme duke filluar me nota të gjelbra të ndritshme që zbulojnë një lule të lagësht rozë.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, CITRAL, PHENOXYETHANOL
Përjetoni aromat e freskëta të inspiruara nga natyra në xhungël, me një gamë të kolonjave të hapura dhe joshëse në sprej.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.