Home
Skuqje & bronzer
Giordani Gold
Giordani Gold Perla për Nuancim

Përshkrim

Perlat bronzuese që janë ringjallur me Youth Essence dhe një gamë të re, më të pasur ngjyrash. Thelbi i Rinisë përmban acid hialuronik për të ndihmuar në krijimin e lëkurës me pamje më rinore dhe Soft-Touch Minerals, një përzierje e njohur për strukturën e butë dhe vetitë ylbertë.


Ju mund të shijoni mundësi edhe më të shkëlqyera me gamën e zgjeruar të Perlave klasike Giordani Gold Bronzing. Çdo hije funksionon paksa ndryshe:


Sublime Radiance - hija jonë klasike, tani më e gjallë, për efektin më intensiv.

Pjeshkë Luminous - për shkëlqim delikat në ngjyrat e mesme të lëkurës.

Bronz i Ri Mat - bronz prej kadifeje në fund mat për elegancën e puthur nga dielli.

Merrni një furçë mbi perlat dhe pastroni mollëzat, dekoltenë dhe zonat e tjera që dëshironi të theksoni. Thjesht përsëritni për një pamje më intensive. Perlat mund të personalizohen duke hequr perlat e errëta ose të lehta. Përziej dhe përputh në të gjithë gamën për larmi maksimale.

Thelbi i Rinisë ndihmon për të krijuar lëkurë me pamje më rinore me acid hialuronik, di të ndihmojë në hidratimin e lëkurës.


Përmban një përzierje të mineraleve me prekje të butë, të njohur për strukturën e butë dhe vetitë ylbertë.

Të gjithë Përbërësit
TALC, MICA, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, AQUA, ISOSTEARYL NEOPENTANOATE, PHENOXYETHANOL, NYLON-12, DECYLENE GLYCOL, HYDRATED SILICA, LECITHIN, TIN OXIDE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM HYALURONATE, CITRIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, +/-: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 15850, CI 77499, CI 45410, CI 19140, CI 16035
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.