Home
Skuqje & bronzer
Giordani Gold
GG Perla Ndriquese

Përshkrim

Perlat tona ndriçuese që janë ringjallur me të Thelbi i rinisë dhe një gamë të re, më të pasur ngjyrash. Thelbi i Rinisë përmban acid hialuronik për të ndihmuar në krijimin e lëkurës me pamje më rinore dhe Minerale me prekje të butë,një përzierje e njohur për strukturën e butë dhe vetitë e ylberta.


Ju mund të shijoni mundësi edhe më të shkëlqyera me Subtle Rose - një hije gjithë ndriçuese për ditë më të ndritshme.

Merrni një furçë mbi perlat dhe pastroni mollëzat, dekoltenë dhe zonat e tjera që dëshironi të theksoni. Thjesht përsëritni për një pamje më intensive. Perlat mund të personalizohen duke hequr perlat e errëta ose të lehta. Përziej dhe përputh në të gjithë gamën për larmi maksimale.

Thelbi i rinisëndihmon për të krijuar lëkurë me pamje më rinore me acid hialuronik, di të ndihmojë në hidratimin e lëkurës.

Përmban një përzierje të minerale me prekje të butëi njohur për strukturën prej kadifeje dhe vetitë ylbertë.

Të gjithë Përbërësit
TALC, MICA, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, AQUA, ISOSTEARYL NEOPENTANOATE, PHENOXYETHANOL, NYLON-12, DECYLENE GLYCOL, HYDRATED SILICA, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM HYALURONATE, CITRIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, TIN OXIDE, CI 77891, CI 19140, CI 45410, CI 15850, CI 77492, CI 77742, CI 42090, CI 77499, CI 77007, CI 77491
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.