Home
Kremë nate
Novage+
NovAge Ultimate Lift Contour Define Kremë për Natë

Përshkrim

Kjo krem ​​ultra-hidratues i natës shfrytëzon fuqinë për të rigjallëruar dhe ushqyer - duke synuar rrudhat, thatësinë dhe elasticitetin gjatë orëve më aktive të lëkurës - ndërsa ju flini!


Për shkak se mekanizmat e rinovimit të lëkurës janë më të pranueshëm gjatë natës, Teknologjia jonë e patentuar është krijuar për të siguruar ushqim intensiv dhe për të zvogëluar ndjeshëm shenjat e plakjes gjatë procesit tuaj të rigjenerimit të natës. Kështu që kur zgjoheni lëkura juaj duket dhe ndihet e freskët, e rigjallëruar, më e ngritur dhe e përcaktuar.


EFEKTIVISHT E BËN FYTYRËN TË NDIHET MË E FORCUAR*1

Çka bën:

Menjëherë: Kremi i pasur, i butë thithet lehtë në lëkurë. Elixir i NightRecover rimbush lëkurën me një kompleks intensiv lagështie dhe ushqimi të krijuar për ta lënë lëkurën të duket e hidratuar, elastike, e lëmuar dhe e freskuar pas zgjimit. "

Me kalimin e kohës: Aspartolift Technology rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës për një lëkurë më të fortë, më elastike. Me veti të ngjashme me atë të retinolit, kjo formulë ndihmon për të mbështetur prodhimin natyror të kolagjenit dhe krijon një çehre të përgjithshme rrezatuese - ndërkohë që flini! Ndihmon gjithashtu në pastrimin e qelizave nga mbeturinat e akumuluara për të rritur vitalitetin e përgjithshëm të lëkurës. Ekstrakti i qelizave burimore të Buddleja mbron nga përkeqësimi i kolagjenit dhe neutralizon radikalet e lira për të ndihmuar në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

*1Testuar nga konsumatori me krem ​​dite dhe nate në një panel me 71 gra.

Për rezultate më të mira aplikoni çdo mbrëmje si pjesë e Novage Routine.


Rutina e kujdesit të lëkurës me 4 hapa Novage është themeli juaj i përditshëm për lëkurë rinore, me pamje të shëndetshme në çdo moshë.Është dizajnuar shkencërisht, me rezultate të vërtetuara shkencërisht.


SË PAKU 7 HERË LËKURË MË E MIRË NËSE E NDIQNI RUTINËN TUAJ-E TESTUAR KLINIKISHT∆∆.E tëra çfarë ju duhet të bëni është të ndiqni rutinën dy herë në ditë, çdo ditë - dhe të shijoni ndryshimin që bën.


HAPI 4: NJOMË- RIMBUSH& MBRON

Kremi juaj i natës siguron shtresën përfundimtare të përbërësve aktivë në rutinën tuaj të mbrëmjes. Designedshtë krijuar për të bllokuar lagështirën, rivendosur dhe rimbushur gjatë gjumit.


  • Vendosni një shtupë kremi në madhësi të një bizele (1 cm) në fytyrë duke e lagur butësisht kremin në ballë dhe në faqe.
  • Përdorni majat e gishtërinjve për të shtypur butësisht ose masazhuar lehtë kremin në të gjithë fytyrën tuaj, duke shmangur zonën e syve, derisa të thithet plotësisht.
  • Vendoseni në mbrëmje, pas serumit.

∆∆

Rezultatet e provuara klinikisht duke përdorur rutinë të plotë të kujdesit për lëkurën kundrejt ose lëkurës së patrajtuar ose rutinës së thjeshtë për Novage True Perfection, Time Restore, Ecollagen, Ecollagen Wrinkle Power dhe Ultimate Lift.Mundësuar nga Aspartolift Technology e patentuar, së bashku me NightRecover Elixir dhe Buddleja Plant Stem Cell Extract.


Aspartolift Technology

Aspartolift Technology rinovon prodhimin natyror të lëkurës të kolagjenit dhe elastinës për lëkurë më të fortë, më elastike dhe konturet e fytyrës më të përcaktuara. Ajo gjithashtu rinovon një proces natyral qelizor - pastrimin e proteinave të vjetra dhe të dëmtuara që grumbullohen në qeliza dhe riciklimin e tyre si të reja - për një çehre më të freskët dhe më të gjallë.


Buddleja Plant Stem Cell Extract

Ekstrakti i qelizave burimore të Buddleja ndihmon në parandalimin e prishjes natyrale të kolagjenit në lëkurë dhe siguron mbrojtje antioksiduese kundër radikaleve të lira, për të ndihmuar në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.


NightRecover Elixir


Elixir i NightRecover është krijuar për të përfituar nga mekanizmat e rigjenerimit dhe rinovimit të lëkurës brenda natës, të cilat janë më aktive dhe më pranuese ndërsa jemi në gjumë. Kompleksi i saj gjithëpërfshirës i lagështuesve dhe zbutësve plotëson lëkurën me lagështi dhe ushqim për lëkurën që duket dhe ndjehet e butë, e butë dhe e freskuar pas zgjimit.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYL PALMITATE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, DIMETHICONE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, MYRISTYL MYRISTATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, CERA ALBA, ACETYL ASPARTIC ACID, CETYL ALCOHOL, PEG-2 STEARATE, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, ISOHEXADECANE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, SODIUM HYDROXIDE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, CAPRYLYL GLYCOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, PARFUM, POLYSORBATE 80, HYDROGENATED CASTOR OIL, DISODIUM EDTA, COPERNICIA CERIFERA CERA, SORBITAN OLEATE, BUDDLEJA DAVIDII MERISTEM CELL CULTURE, PIROCTONE OLAMINE, CITRIC ACID, XANTHAN GUM, +/-: CI 17200, CI 42090
A po plaket lëkura juaj? Tani është koha të rikthehemi përsëri me gamën tonë të performancës së lartë kundër plakjes: NovAge Ultimate Lift. Rikthen qëndrueshmërinë me kalimin e kohës, për një pamje të ngritur vërtet, me konture më të përcaktuara, rrudha të zbutura dukshëm dhe një kërcim të lezetshëm rinor.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.